Ceny na klocki Lego Orchid 10311
Wideo 29Zdjęcia 8 | od 100 do 500 zł Spektakularny i szczegółowy zestaw kolekcjonerski do zbudowania kwitnącej orchidei autorstwa głównego projektanta Grupy LEGO, Mike'a Psiakiego. Pozycjonowany jako produkt średniej klasy z linii LEGO Exclusive 2022. Skierowany do użytkowników w wieku 18+, może spodobać się również dziewczynom w wieku gimnazjalnym lub licealnym. Należy jednak wziąć pod uwagę, że zestawy Lego Exclusive przeznaczone są dla doświadczonych budowniczych, którzy nie boją się skomplikowanych technik i dużych złożeń. Praca nad Lego Orchid 10311 będzie wymagała czasu i sporego skupienia, tj. jest doskonałą okazją do odreagowania codziennego stresu. Dlatego taki zestaw może być świetnym wyborem dla osób, które mają stresującą pracę lub potrzebują trochę relaksu. Zestaw konstrukcyjny składa się z 608 części i będzi...e świetnym prezentem na Nowy Rok, urodziny lub inne święto dla prawdziwego fana LEGO. Starannie wykonany projekt potwierdza ideę, że piękno ma wiele form. Z daleka orchidea wygląda dokładnie jak prawdziwa: szerokie spłaszczone liście, cienko zakrzywione łodygi, fantazyjne białe i różowe kwiaty i ściółka w doniczce. Tylko podchodząc bliżej, będziesz w stanie zrozumieć, że jest to plastikowa roślina. Estetycznie nieskazitelny wynik jest idealny do eksponowania w kolekcji domowej lub biurowej. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Icons Orchidea 608 elementów (10311)Ciesz się ekscytującym składaniem tego modelu "Orchidea" LEGO (10311) dla dorosłych i stwórz piękną kompozycję rośl... więcejinną do swojego domu. Poświęć trochę czasu na szczegółowe złożenie białych i różowych kwiatów oraz wazonu. Model ten, stworzony na wzór prawdziwej orchidei, ma pięć liści u nasady i dwa korzenie pnące się w powietrzu, tworząc realistyczną dekorację.Złóż niebieski ryflowany wazon i wypełnij go brązowymi klockami LEGO, aby odtworzyć podłoże z kory, w którym rosną prawdziwe orchidee.Dostos Rozetka.plZłóż skargę | 179 zł |
LEGO Icons 10311 OrchideaPi?kna orchidea z klocków LEGO® b?dzie nietuzinkow? ozdob? Twojego domu lub biura. Bez po?piechu zbuduj wszystkie s... więcejzczegó?y bia?o-ró?owych kwiatów oraz niebieskiego ??obkowanego wazonu. Inspirowany prawdziwymi orchideami model ma sze?? du?ych kwiatów i dwa ?wie?o otwarte p?ki. Sk?adanie zestawu to trening uwa?no?ci, a gotowe ?odygi mo?na u?o?y? w wybrany sposób, by przygotowa? idealn? ozdob? do wybranego pomieszczenia. Zbuduj w?asn? dekoracj? z ro?lin? z zestawu konstrukcyjnego LEGO® Orchidea (10311) Zmie? ustawienie ?odyg, kwiatów, korzeni i li?ci, by stworzy? niepowtarzaln? ozdob? Model inspirowany prawdziw? orchide? zachwyca wiernie odwzorowanymi detalami Zrób sobie prezent lub podaruj zestaw z orchide? innemu mi?o?nikowi ro?lin Zestaw z kolekcji botanicznej LEGO® inspirowanej prawdziwymi ro?linami W zestawie ukryli?my kilka elementów LEGO® wykorzystanych na nowe sposoby Model ma ok. 39 cm wysoko?ci, 30 cm szeroko?ci i 24 cm g??boko?ci Jeden z wielu zestawów LEGO® dla doros?ych fanów budowania Klocki LEGO® mo?na za ka?dym razem z ?atwo?ci? po??czy? i rozdzieli? Elementy LEGO® spe?niaj? wysokie standardy bezpiecze?stwa i jako?ci Proshop.plZłóż skargę | 191 zł |
LEGO ICONS 10311 Orchidea⭐LEGO CREATOR 10311 ORCHIDEA ⭐LEGO ICONS 10311 ORCHIDEA Stwórz atrakcyjny model orchidei do... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 179 zł |
Klocki LEGO Icons Orchidea 10311LEGO® Orchidea Projekt konstrukcyjny dla dorosłych LEGO® Orchidea (10311) to nie tylko trening uważności, ale i moż... więcejliwość zbudowania pięknej rośliny do ozdoby domu. Bez pośpiechu złóż z klocków wszystkie szczegóły biało-różowych kwiatów i wazonu. Inspirowany prawdziwymi orchideami model ma pięć liści u podstawy oraz dwa ruchome korzenie powietrzne, które nadają roślinie realistyczny wygląd. Niebieski żłobkowany wazon złożony z klocków można wypełnić brązowymi elementami LEGO przedstawiający Maxelektro.plZłóż skargę | 204 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Creator Expert 10311 storczyk Orchidea DZI-ZKLO-Klocki Creator Expert 10311 Orchidea, Lego Projekt konstrukcyjny dla dorosłych LEGO® Orchidea (10311) to nie tylko... więcejtrening uważności, ale i możliwość zbudowania pięknej rośliny do ozdoby domu. Bez pośpiechu złóż z klocków wszystkie szczegóły biało-różowych kwiatów i wazonu. Inspirowany prawdziwymi orchideami model ma pięć liści u podstawy oraz dwa ruchome korzenie powietrzne, które nadają roślinie realistyczny wygląd. Niebieski żłobkowany wazon złożony z klocków można wypełnić brązowymi elementami LEGO przedstawiający Komputronik.plZłóż skargę | 186 zł |
LEGO 10311 ICONS OrchideaProjekt konstrukcyjny dla dorosłych LEGO Orchidea (10311) to nie tylko trening uważności, ale i możliwość zbudowani... więceja pięknej rośliny do ozdoby domu. Bez pośpiechu złóż z klocków wszystkie szczegóły biało-różowych kwiatów i wazonu. Inspirowany prawdziwymi orchideami model ma pięć liści u podstawy oraz dwa ruchome korzenie powietrzne, które nadają roślinie realistyczny wygląd. Electro.plZłóż skargę | 200 zł |
LEGO 10311 ICONS OrchideaProjekt konstrukcyjny dla dorosłych LEGO Orchidea (10311) to nie tylko trening uważności, ale i możliwość zbudowani... więceja pięknej rośliny do ozdoby domu. Bez pośpiechu złóż z klocków wszystkie szczegóły biało-różowych kwiatów i wazonu. Inspirowany prawdziwymi orchideami model ma pięć liści u podstawy oraz dwa ruchome korzenie powietrzne, które nadają roślinie realistyczny wygląd.... Avans.plZłóż skargę | 200 zł |
LEGO 10311 Icons OrchideaPiękna orchidea z klocków LEGO 10311 będzie nietuzinkową ozdobą Twojego domu lub biura. Bez pośpiechu zbuduj wszyst... więcejkie szczegóły biało-różowych kwiatów oraz niebieskiego żłobkowanego wazonu. Inspirowany prawdziwymi orchideami model ma sześć dużych kwiatów i dwa świeżo otwarte pąki. Składanie zestawu to trening uważności, a gotowe łodygi można ułożyć w wybrany sposób, by przygotować idealną ozdobę do wybranego pomieszczenia. Patrz, jak kwitnie Twoja wyobraźnia z zestawem LEGO 10311 Stwórz atrakcyjny model orchidei do ozdoby domu, wykonując ten relaksujący projekt konstrukcyjny dla dorosłych.Proje PlanetaKlockow.plZłóż skargę | 245 zł |
Lego LEGO ICONS Orchidea 10311Projekt konstrukcyjny dla dorosłych LEGO® Orchidea (10311) to nie tylko trening uważności, ale i możliwość zbudowan... więcejia pięknej rośliny do ozdoby domu. Bez pośpiechu złóż z klocków wszystkie szczegóły biało-różowych kwiatów i wazonu. Inspirowany prawdziwymi orchideami model ma pięć liści u podstawy... Bee.plZłóż skargę | 200 zł |
LEGO Icons 10311 OrchideaSpecyfikacja Instrukcja Tak Zalecany wiek 18 lat+ Ilość elementów 608 Wysokość produktu 390... więcejmm Głębokość produktu 240 mm Szerokość produktu 300 mm Szerokość 380mm Długość 70mm Wysokość 260mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 234 zł |
LEGO 10311 ICONS OrchideaProjekt konstrukcyjny dla dorosłych LEGO Orchidea (10311) to nie tylko trening uważności, ale i możliwość zbudowani... więceja pięknej rośliny do ozdoby domu. Bez pośpiechu złóż z klocków wszystkie szczegóły biało-różowych kwiatów i wazonu. Inspirowany prawdziwymi orchideami model ma pięć liści u podstawy oraz dwa ruchome korzenie powietrzne, które nadają roślinie realistyczny wygląd.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 185 zł |
LEGO Icons Orchidea 10311LEGO Icons Orchidea 10311
Zbuduj własną ozdobę z orchideą
Znajdź chwilę na satysfakcjonują Carrefour.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 249 zł |
Lego LEGO Icons 10311 OrchideaEAN: 5702017224336Gw Akces-markt.plZłóż skargę | 207 zł |
Lego Tbd-icon-lifestyle Game Wielokolorowy 66310311Ciesz się świadomym projektem budowlanym i stwórz piękną wystawę roślin w swoim domu dzięki temu projektowi budowan... więcejia modelu LEGO® Orchid dla dorosłych. Nie spiesz się, wykonując wszystkie szczegóły kwiatów i wazonu. Zainspirowany prawdziwą orchideą, model ma 5 liści u podstawy i 2 wędrujące korzenie powietrzne, aby stworzyć autentyczną ekspozycję. Zbuduj niebieski żłobkowany wazon i wypełnij go brązowymi elementami LEGO, aby odtworzyć mieszankę kory, w której rosłaby prawdziwa orchidea.Dostos KidINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 225 zł |
Lego Creator Expert Icons Orchidea Storczyk Zestaw Kwiat Torba | 280 zł |
LEGO ICONS Orchidea 10311Projekt konstrukcyjny dla dorosłych LEGO® Orchidea (10311) to nie tylko trening uważności, ale i możliwość zbu... więcejdowania pięknej rośliny do ozdoby domu. Bez pośpiechu złóż z klocków wszystkie szczegóły biało-różowych kwiatów i wazonu. Inspirowany prawdziwymi orchideami model... Taniaksiazka.plZłóż skargę | 200 zł |
CREATOR ORCHIDEA Kwiaty Klocki 10311 ORCHID Bukiet Prezent Lego ZESTAW KLOCKÓW KONSTRUKCYJNYCH Wzór: Orchidea Materiał: tworzywo sztuczne ABS Ilość elementów: 608 szt.... więcejPrzedział wiekowy: 18+ W zestawie instrukcja obrazkowa Zapakowane w ozdobny karton, idealny na prezent 100% kompatybilne z innymi firmami Różnica tylko napisem - wszystko inne takie same :) Bez pośpiechu złóż z klocków wszystkie szczegóły biało-różowych kwiatów i wazonu. Inspirowany prawdziwymi orchideami model ma pięć liści u podstawy oraz dwa ruchome korzenie powietrzne, które nadają roślinie realistyczny wygląd. Twoja własna dekoracja Orchideę można ustawić na różne sposoby, przesuwając do woli jej łodygi, kwiaty, Erli.plZłóż skargę | 100 zł |
LEGO Klocki Icons 10311 Orchidea@media (max-width: 480px) { articlesectiond Wyspaszkrabow.plZłóż skargę | 212 zł |
10311 - Lego Icons, Botanical, - Orchidea⭐10311 - LEGO Icons - Orchidea⭐ Egzotyczne Piękno ✅Czy kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu swojego własnego egzotycz... więcejnego zakątka w domu? ✅Teraz, dzięki zestaw... EmpikZłóż skargę | 249 zł |
LEGO Creator Expert. Orchidea 10311 | 206 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!