Ceny na klocki Lego Ferrari Daytona SP3 42143
Wideo 23Zdjęcia 9 | od 1 399 do 2 209 zł Wiek: 18+; Przeznaczenie: unisex; Materiał: tworzywo sztuczne; Rodzaj gry: transport i sprzęt naziemny; Liczba elementów (szt.): 3778; Sposób łączenia: modułowe; Elementy ruchome (mechanika); Wymiary zabawki po złożeniu (mm): 590x250x140; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 3778 elementów (42143)Witamy na podróży twojego życia. Nadszedł czas, aby złożyć Ferrari Daytona SP3 — czwarty model z serii LEGO Technic... więcejUltimate Car Concept. Złożenie tego zaawansowanego modelu dla dorosłych z 3778 elementów i odtworzenie szczegółów Ferrari Daytona SP3 zajmie wiele godzin! Gotowy model w skali 1:8 jest godny tego, aby zająć centralne miejsce w Twoim domu, pokazując Twoją pasję do Ferrari i supersamochodów Rozetka.plZłóż skargę | 1 425 zł |
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3Oto samochód Twoich marze?! Zbuduj Ferrari Daytona SP3 czwarty model w serii LEGO® Technic Ultimate Car Concept.... więcej3778 elementów oznacza, ?e ten zaawansowany projekt konstrukcyjny dla doros?ych zajmie Ci? na d?ugie godziny. Gdy zbudujesz ju? wszystkie detale Ferrari Daytona SP3 w skali 1:8, model b?dzie ozdob? Twojej kolekcji i symbolem Twojej pasji do Ferrari i supersamochodów Proshop.plZłóż skargę | 1 444 zł |
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3KLOCKI LEGO TECHNIC FERRARI DAYTONA SP3 42143 SKALA 1:8 NOWE 3778 ELEMENTÓW LEGO 42143 Technic... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 425 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 42143 DZI-ZKLO-LGO-0Klocki LEGO 42143 Ferrari Daytona SP3 W serii LEGO Technic Ultimate Car Concept przedstawiamy imponujący model dla... więcejdorosłych fanów Ferrari. Wejdź w strefę totalnego relaksu i skupienia, odtwarzając z klocków wygląd samochodu Ferrari Daytona SP3 w klasycznym czerwonym kolorze z chromowanymi felgami. Na koniec ustaw ten model w skali 1:8 na półce, by podziwiać jego zakrzywione linie i kultowy wygląd tylnej części nadwozia. Techniczna precyzja Model stanowi replikę prawdziwego Ferrari i ma ogromną liczbę funkcji: układ kierowniczy, 8-biegową sekwencyjną skrzynię z manetką zmiany biegów oraz silnik V12 z ruchomymi tłokami. Ten kolekcjonerski model Ferrari ma otwierane drzwi motylkowe — tak jak jego pierwowzór. Maskę również można otworzyć, by sprawdzić w środku unikalny numer seryjny odblokowujący specjalne materiały online. Przejedź się malowniczą trasą Seria LEGO Technic Ultimate Car Concept to kolekcja stworzona specjalnie dla dorosłych fanów. Zaawansowane modele wzorowane na najbardziej wyjątkowych samochodach świata to niezapomniany prezent dla każdego wielbiciela aut. Supersamochód zbudowany dla dorosłych — zbuduj z klocków wszystkie detale modelu konstrukcyjnego dla dorosłych LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 (42143) Zaprojektowany we współpracy z Ferrari — funkcje modelu obejmują układ kierowniczy, silnik V12, 8-biegową sekwencyjną skrzynię z manetką zmiany biegów, otwierane drzwi motylkowe, zdejmowany dach i amortyzatory Prezent dla wielbicieli aut Ferrari — model supersamochodu do złożenia z klocków przeznaczony dla dorosłych budowniczych LEGO i wielbicieli Ferrari to misterne zadanie konstrukcyjne, którego efektem jest zachwycająca dekoracja Doskonała ozdoba — w komplecie nadrukowana podstawka do ekspozycji z unikalnym numerem seryjnym, który odblokowuje specjalne nagrody i materiały onlineDoskonała ozdoba — w komplecie nadrukowana podstawka do ekspozycji z unikalnym numerem seryjnym, który odblokowuje specjalne nagrody i materiały online Radość z rozpakowywania — model znajduje się w wyjątkowym opakowaniu, a w komplecie jest też broszura w formie albumu z informacjami o współpracy projektantów LEGO i Ferrari Wymiary — ten kolekcjonerski model supersamochodu ma ok. 14 cm wysokości, 59 cm długości i 25 cm szerokości Możesz jechać, gdzie chcesz — modele LEGO Technic to zaawansowane projekty konstrukcyjne, a wiele z nich jest przeznaczonych specjalnie dla dorosłych budowniczych Jakość przede wszystkim — elementy LEGO Technic spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, pasują do siebie i można je z łatwością połączyć oraz rozdzielić Gwarancja bezpieczeństwa — elementy LEGO Technic są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 1 589 zł |
LEGO 42143 Technic Ferrari Daytona SP3W serii LEGO® Technic Ultimate Car Concept przedstawiamy imponujący model dla dorosłych fanów Ferrari. Wejdź w stre... więcejfę totalnego relaksu i skupienia, odtwarzając z klocków wygląd samochodu Ferrari Daytona SP3 w klasycznym czerwonym kolorze z chromowanymi felgami. Na koniec ustaw ten model w skali 1:8 na półce, by podziwiać jego zakrzywione linie i kultowy wygląd tylnej części nadwozia. Electro.plZłóż skargę | 1 750 zł |
LEGO 42143 Technic Ferrari Daytona SP3W serii LEGO® Technic Ultimate Car Concept przedstawiamy imponujący model dla dorosłych fanów Ferrari. Wejdź w stre... więcejfę totalnego relaksu i skupienia, odtwarzając z klocków wygląd samochodu Ferrari Daytona SP3 w klasycznym czerwonym kolorze z chromowanymi felgami. Na koniec ustaw ten model w skali 1:8 na półce, by podziwiać jego zakrzywione linie i kultowy wygląd tylnej części nadwozia.... Avans.plZłóż skargę | 1 750 zł |
Lego LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 42143Wyraź swoją pasję do Ferrari W serii LEGO® Technic Ultimate Car Concept przedstawiamy imponujący model dla dorosłyc... więcejh fanów Ferrari. Wejdź w strefę totalnego relaksu i skupienia, odtwarzając z klocków wygląd samochodu Ferrari Daytona SP3 w klasycznym czerwonym kolorze z chromowanymi felgami. Na... Bee.plZłóż skargę | 2 150 zł |
LEGO 42143 Technic Ferrari Daytona SP3W serii LEGO® Technic Ultimate Car Concept przedstawiamy imponujący model dla dorosłych fanów Ferrari. Wejdź w stre... więcejfę totalnego relaksu i skupienia, odtwarzając z klocków wygląd samochodu Ferrari Daytona SP3 w klasycznym czerwonym kolorze z chromowanymi felgami. Na koniec ustaw ten model w skali 1:8 na półce, by podziwiać jego zakrzywione linie i kultowy wygląd tylnej części nadwozia.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 670 zł |
LEGO 42143 Technic Ferrari Daytona SP3W serii LEGO® Technic Ultimate Car Concept przedstawiamy imponujący model dla dorosłych fanów Ferrari. Wejdź w stre... więcejfę totalnego relaksu i skupienia, odtwarzając z klocków wygląd samochodu Ferrari Daytona SP3 w klasycznym czerwonym kolorze z chromowanymi felgami. Na koniec ustaw ten model w skali 1:8 na półce, by podziwiać jego zakrzywione linie i kultowy wygląd tylnej części nadwozia. Techniczna precyzja Model stanowi replikę prawdziwego Ferrari i ma ogromną liczbę funkcji: układ kierowniczy, 8-biegową sekwencyjną skrzynię z manetką zmiany biegów oraz silnik V12 z ruchomymi tłokami. Ten kolekcjonerski model Ferrari ma otwierane drzwi motylkowe — tak jak jego pierwowzór. Maskę również można otworzyć, by sprawdzić w środku unikalny numer seryjny odblokowujący specjalne materiały online. Przejedź się malowniczą trasą Seria LEGO Technic Ultimate Car Concept to kolekcja stworzona specjalnie dla dorosłych fanów. Zaawansowane modele wzorowane na najbardziej wyjątkowych samochodach świata to niezapomniany prezent dla każdego wielbiciela aut. Supersamochód zbudowany dla dorosłych — zbuduj z klocków wszystkie detale modelu konstrukcyjnego dla dorosłych LEGO® Technic Ferrari Daytona SP3 (42143) Z serii LEGO® Technic Ultimate Car Concept — czwarty zestaw w serii kolekcjonerskic PlanetaKlockow.plZłóż skargę | 2 150 zł |
Lego Na Święta Lego Technic Ferrari Daytona SP3 Gartis (42143) | 1 700 zł |
LEGO Klocki Technic 42143 Ferrari Daytona SP3@media (max-width: 480px) { articlesectiond Wyspaszkrabow.plZłóż skargę | 1 882 zł |
Klocki LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3Klocki LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3
LEGO Technic 42143 to replika supersamochodu Ferrari Daytona SP3,... więcejktórą zbudujesz aż z 3778 klocków. Co więcej, model charakteryzuje się realistycznym silnikiem V12, drzwiami otwieranymi do góry, otwieranym dachem oraz niezwykłą dbałością o detale. LEGO Technic to świetny prezent dla fana motoryzacji oraz szybkich samochodów. Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 750 zł |
LEGO Klocki Technic 42143 Ferrari Daytona SP3@media (max-width: 480px) { articlesectiond Urwis.plZłóż skargę | 1 882 zł |
LEGO Technic, klocki, Ultimate Car, Ferrari Daytona SP3, 42143Kreatywny model przepełniony pasją do Ferrari Puść wodze wyobraźni, składając detale tego kultowego supersamochodu... więcejLEGO® Technic™ Ferrari Daytona SP3 w skali... EmpikZłóż skargę | 1 670 zł |
LEGO - Technic Ferrari Daytona SP3 42143 | 1 666 zł |
LEGO TECHNIC 42143 Ferrari Daytona SP3 p1 | 1 516 zł |
LEGO 42143 Technic Ferrari Daytona SP3 | 2 150 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! LEGO 42143 Technic Ferrari Daytona SP3 Construction To | 1 962 zł |
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3KLOCKI LEGO TECHNIC FERRARI DAYTONA SP3 42143 SKALA 1:8 NOWE 3778 ELEMENTÓW LEGO 42143 Technic... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 425 zł |
Lego Technic Ferrari Daytona SP3 42143 | 1 732 zł |
pokaż 7 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!