Ceny na kolumny głośnikowe Klipsch The Fives
Wideo 21Zdjęcia 14 | od 3 599 do 3 999 zł Rodzaj: podłogowe; Technologia: aktywne; Liczba kanałów: zestaw 2.0; Liczba głośników: 2; Liczba dróg: 2; Moc całkowita (W): 320; Całkowite pasmo przenoszenia (Hz): 50 – 25000; RCA; mini Jack (3.5 mm); optyczne; Port USB; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klipsch The Fives – Aktywne kolumny podstawkowe (para) Czarny ✦ SALON ✦ ZA | 3 599 zł |
Klipsch THE FIVES - Walnut - Aktywne kolumny podstawkowe - para +9 sklepów | 3 999 zł |
Klipsch The Fives Kolor: Orzech | 3 599 zł |
Klipsch The fives | Kolumny Aktywne z bt i hdmi | Gwarancja PL | Dealer Sz | 3 999 zł |
Klipsch The Fives Czarne para - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 3 999 zł |
Klipsch THE FIVES - Black - Aktywne kolumny podstawkowe - para +9 sklepów | 3 999 zł |
Klipsch The Fives Kolor: Czarny | 3 599 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!