Ціни на акустичну систему Klipsch The Fives
Відео 21Фото 14 | від 2 711 до 3 999 zł Розміщення: підлогова; Тип: активна; Кількість каналів: комплект 2.0; Кількість динаміків: 2; Кількість смуг: 2; Сумарна потужність (Вт): 320; Загальний частотний діапазон (Гц): 50 – 25000; RCA; mini-Jack (3.5 мм); оптичний; USB-порт; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klipsch The Fives – Aktywne kolumny podstawkowe (para) Czarny ✦ SALON ✦ ZA | 3 599 zł |
Klipsch THE FIVES - Walnut - Aktywne kolumny podstawkowe - para +9 sklepów | 3 999 zł |
Klipsch The Fives Kolor: Orzech | 3 599 zł |
Klipsch The fives | Kolumny Aktywne z bt i hdmi | Gwarancja PL | Dealer Sz | 3 999 zł |
Kolumny głośnikowe KLIPSCH The Fives Czarny (2 szt.) | Bezpłatny transport | 3 600 zł |
Kolumny głośnikowe KLIPSCH The Fives Czarny (2 szt.) | Bezpłatny transport | 2 711 zł |
Klipsch THE FIVES - Black - Aktywne kolumny podstawkowe - para +9 sklepów | 3 999 zł |
Klipsch The Fives Kolor: Czarny | 3 599 zł |
Kolumny głośnikowe KLIPSCH The Fives Orzech (2 szt.) | Bezpłatny transport | 3 600 zł |
Kolumny głośnikowe KLIPSCH The Fives Orzech (2 szt.) | Bezpłatny transport | 2 711 zł |
Klipsch The Fives Czarne para - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 3 999 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!