Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HONOR 90 Smartphone 5G Potrójny aparat 200 MP Zakrzywiony wyświetlacz AMOL 【Master of Photography 200 MP】HONOR 90 ma zupełnie nowy system potrójnych kamer 200 MP i aparat do selfie 50 MP do... więcej robienia wykwintnych zdjęć i filmów. Dzięki trybowi portretowemu HONOR 90 dodatkowo poprawia portrety zrobione w każdych warunkach oświetleniowych .
【Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,7 cala i 120 Hz】Wyposażony w 6,7-calowy bezramowy wyświetlacz Quad-Curved, HONOR 90 obsługuje wysoką rozdzielczość 2664x1200, 100% DCI-P3, do 1070 milionów kolorów i maksymalną jasność HDR 1600 nitów, co ożywić zawartość wizualne idy z niesamowitymi kolorami i wielką ostrością.
【Ściemnianie PWM 3840 Hz】HONOR 90 jest wyposażony w wiodący w branży system tłumienia impulsowego (PWM) o mocy 3840 Hz, jwyższy w branży, który zapewnia bardziej komfortowe wrażenia podczas oglądania bez migotania i minimalizuje zmęczenie wzroku wet w słabo oświetlonych środowiskach.
【Eliminuj lęk przed baterią】 HONOR 90 zawiera dużą baterię 5000 mAh, aby wytrzymać całodzienne użytkowanie. Przy jednym ładowaniu smartfon może zapewnić do 19,5 godziny ciągłego przesyłania strumieniowego lokalnego wideo. Użytkownicy mogą ładować smartfony do 45% w zaledwie 15 minut.
【Niezwykła wydajność】HONOR 90 jest wyposażony w procesor Qualcomm Spdragon 7 Gen 1 4 nm edycja przyspieszo 5G, który może zapewnić wyjątkową wydajność i z łatwością obsługiwać wet jbardziej intensywne i wymagające zadania.
【Spersolizowan e doświadczenie】 Dzięki jnowszemu MagicOS 7.1 opartemu systemie Android 13, ze wszystkimi aplikacjami Google i Play Store, HONOR 90 oferuje bardziej inteligentne, płynne, bezpieczne i wydajne wrażenia systemowe.
Amazon.pl
Złóż skargę
3 242 zł
Honor 90 256GB/8GB - Midnight Black 5G smartfon, podwójny SIM, RAM 8 GB / Pami?? Wewn?trzna 256 GB, wy?wietlacz OLED, 6.7, 2664 x 1200 pixels (120 Hz),... więcej 3 x aparat tylny 200 MP, 12 Mpx, 2 Mpx, front camera 50 MP, g??boka czer?
Proshop.pl
Złóż skargę
1 599 zł
HONOR 90 5G 256GB + tablet HONOR Pad X8 Zielony HONOR 90 5G 256GB + tablet HONOR Pad X8 Zielony
Orange.pl
Złóż skargę
2 649 zł
Smartfon Honor 90 5G 8/256GB Czarny (S8106265)
1 599 zł
Honor 90 8/256GB 6,7" 120Hz 200Mpix Czarny 5G:tak;Budzik:t ak;Aparat przedni:tak;Apa rat przedni:50 Mpix;Aparat tylny:200 Mpix;Aparat zewnętrzny:0;Bl uetooth:tak... więcej v5.2;Bluetooth informacje:SBC, AAC, LDAC, aptX, aptX HD;Długość czuwania:0 h;Czas do pełnego naładowania baterii:0;Czas pracy na baterii do:0;Częstotliw ość odświeżania ekranu:120 Hz;Czujniki:czu jnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, e-kompas, żyroskop;Czytni k kart pamięci microSD:nie;Dod atkowy aparat tylny:+ 12 Mpix + 2 Mpix;Dostęp do sieci:tak;Dual SIM:tak;Dzwonki MP3:tak;Dzwonki polifoniczne:ta k;EDGE:tak;Doty kowy wyświetlacz:tak ;Pokrowiec przypisany modelowi:Honor 90;Opcje aparatu:autofoc us, HDR, ledowa lampa błyskowa, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, tryb nocny, tryb panorama, tryb portretowy, zbliżenie cyfrowe x 10;Dodatkowe opcje:Google Play, obsługa USB OTG, Wi-Fi hotspot;Opcje telefonu:odbior nik GPS, rozmowy wideo (przez aplikacje), odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, czujnik światła otoczenia;GPRS: tak;GPS:GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, Beidou;Gwarancj a:24 miesiące;Gwaran cja:24 miesiące;Kalend arz:tak;Kalkula tor:tak;Kolor:c zarny;Barwa obudowy:czarny; Liczba rdzeni procesora:8-rdz eniowy;LTE:tak; Ładowanie bezprzewodowe:n ie;Ładowanie:sz ybkie ładowanie;Ładow arka:nie;Łączno ść bezprzewodowa:5 G, NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI;Marka procesora:Qualc omm;Interfejs po polsku:tak;Mode l procesora:Snapd ragon 7 Gen 1;Nagrywanie filmów:4K;Nano SIM:tak;Nawigac ja: odbiornik GPS:tak;obiekty w 2:12 Mpix - f/2,2 - tylny ultraszerokokąt ny;obiektyw 3:2 Mpix - f/2,4 - tylny makro;obiektyw 4:50 Mpix - f/2,4 - przód;obiektyw 5:0;obiektyw 6:0;Odporność – legale 1:0;Odporność – legale 2:0;Odporność – legale 3:0;Odporność – legale 4:0;Odporność – legale 5:0;Odtwarzacz audio:3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WAV;Odtwarzacz audio:tak;Odtwa rzacz wideo:3GP, MP4;Pamięć RAM:8 GB;Pamięć wewnętrzna:256 GB;Płatność zbliżeniowa (NFC):tak;Pojem ność akumulatora w komplecie:4900 mAh;Procesor:Sn apdragon 7 Gen 1;Prosty w obsłudze:nie;Pr zekątna ekranu:6,7 ";Przysłona obiektywu:200 Mpix - f/1,9 - tylny główny;Rodzaj:s martfon;Rodzaj karty SIM:nano SIM;Rodzaj karty SIM:nanoSIM;Typ obudowy:klasycz na - ekran dotykowy;Typ obudowy:klasycz na;Rodzaj wyświetlacza:AM OLED;Rozdzielcz ość ekranu:2664 x 1200 pikseli;Rozdzie lczość nagrywania wideo:4K;Rozmow y wideo (przez aplikacje):tak; Slot hybrydowy:nie;S tandardy wysyłania/odbie rania wiadomości:e-ma il, MMS, SMS;Bardzo odporny:nie;Sys tem operacyjny:Andr oid 13;System operacyjny:Andr oid;Szybkie ładowanie:tak;T ryb głośnomówiący:t ak;Typ gniazda ładowania:USB typ C;Waga:183 g;Sygnał wibrujący:tak;S ieć Wi-Fi:tak;W opakowaniu:inst rukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C, karta gwarancyjna;Roz miary (szer. x wys. x głęb.):161,9 x 74,1 x 7,8 mm;Wymienny akumulator:niew ymienny;Ekran:1 ,07 mld kolorów;Złącza: USB typ C;Komunikacja:W i-Fi, NFC, USB, Bluetooth 5.2;zSmartfony opisy uniwersalne:1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, 1. NFC, Apar...
OleOle.pl
Złóż skargę
2 199 zł
Honor 90 5G 8/256GB Dual Sim Czarny Honor 90 5G - warto na niego rzucić okiem Jeśli chcesz mieć produkt, który spełni Twoje potrzeby, to Honor 90 5G je... więcej st dla Ciebie! Niezawodne działanie i trwa...
Empik
Złóż skargę
1 699 zł
Honor 90 8/256GB 6,7" 120Hz 200Mpix Czarny 5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap arat przedni:tak;Apa rat przedni:50 Mpix;Aparat tylny:200 Mpix;Aparat zewnętrzny:0;Bl uet... więcej ooth:tak v5.2;Bluetooth informacje:SBC, AAC, LDAC, aptX, aptX HD;Czas czuwania do:0 h;Czas do pełnego naładowania baterii:0;Czas pracy na baterii do:0;Częstotliw ość odświeżania ekranu:120 Hz;Czujniki:czu jnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, e-kompas, żyroskop;Czytni k kart pamięci microSD:nie;Dod atkowy aparat tylny:+ 12 Mpix + 2 Mpix;Dostęp do Internetu:tak;D ual SIM:tak;Dzwonki MP3:tak;Dzwonki polifoniczne:ta k;EDGE:tak;Ekra n dotykowy:tak;Et ui dedykowane model (relacje):Honor 90;Funkcje aparatu:autofoc us, HDR, ledowa lampa błyskowa, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, tryb nocny, tryb panorama, tryb portretowy, zbliżenie cyfrowe x 10;Funkcje dodatkowe:Googl e Play, obsługa USB OTG, Wi-Fi hotspot;Funkcje telefonu:odbior nik GPS, rozmowy wideo (przez aplikacje), odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, czujnik światła otoczenia;GPRS: tak;GPS:GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, Beidou;Gwarancj a:24 miesiące;Gwaran cja:24 miesiące;Kalend arz:tak;Kalkula tor:tak;Kolor:c zarny;Kolor obudowy:czarny; Liczba rdzeni procesora:8-rdz eniowy;LTE:tak; Ładowanie bezprzewodowe:n ie;Ładowanie:sz ybkie ładowanie;Ładow arka:nie;Łączno ść bezprzewodowa:5 G, NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI;Marka procesora:Qualc omm;Menu w języku polskim:tak;Mod el procesora:Snapd ragon 7 Gen 1;Nagrywanie filmów:4K;Nano SIM:tak;Nawigac ja: odbiornik GPS:tak;obiekty w 2:12 Mpix - f/2,2 - tylny ultraszerokokąt ny;obiektyw 3:2 Mpix - f/2,4 - tylny makro;obiektyw 4:50 Mpix - f/2,4 - przód;obiektyw 5:0;obiektyw 6:0;Odporność – legale 1:0;Odporność – legale 2:0;Odporność – legale 3:0;Odporność – legale 4:0;Odporność – legale 5:0;Odtwarzacz audio:3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WAV;Odtwarzacz audio:tak;Odtwa rzacz wideo:3GP, MP4;Pamięć RAM:8 GB;Pamięć wbudowana:256 GB;Płatność zbliżeniowa (NFC):tak;Pojem ność baterii:4900 mAh;Procesor:Sn apdragon 7 Gen 1;Prosty w obsłudze:nie;Pr zekątna wyświetlacza:6, 7 ";Przysłona obiektywu:200 Mpix - f/1,9 - tylny główny;Rodzaj:s martfon;Rodzaj karty SIM:nano SIM;Rodzaj karty SIM:nanoSIM;Obu dowa:klasyczna - ekran dotykowy;Rodzaj obudowy:klasycz na;Rodzaj wyświetlacza:AM OLED;Rozdzielcz ość ekranu:2664 x 1200 pikseli;Rozdzie lczość nagrywania wideo:4K;Rozmow y wideo (przez aplikacje):tak; Slot hybrydowy:nie;S tandardy wysyłania/odbie rania wiadomości:e-ma il, MMS, SMS;Super wytrzymały:nie; System operacyjny:Andr oid 13;System operacyjny:Andr oid;Szybkie ładowanie:tak;T ryb głośnomówiący:t ak;Typ gniazda ładowania:USB typ C;Waga:183 g;Wibracje:tak; Wi-Fi:tak;W opakowaniu:inst rukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C, karta gwarancyjna;Wym iary (wys. x szer. x głęb.):161,9 x 74,1 x 7,8 mm;Wymienny akumulator:niew ymienny;Wyświet lacz:1,07 mld kolorów;Złącza: USB typ C;Komunikacja:W i-Fi, NFC, USB, ...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
2 199 zł
Telefon komórkowy HONOR 90 5G 8 GB / 256 GB (5109ATQJ) Zielony
1 548 zł
Smarfon HONOR 90 8/256GB 5G 6.7" 120Hz Czarny | Bezpłatny transport
2 199 zł
Smartfon Honor 90 5G 8/256GB Czarny
1 629 zł
Honor 90 5G 8/256GB Czarny Honor 90 5G 8/256GB Czarny Ergonomia i design w jednym Zainspirowany wzornictwem biżuterii,...
Ceneo Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
1 584 zł
HONOR 90 5G 256GB Czarny
2 499 zł
HONOR 90 5G 256GB Zielony HONOR 90 5G 256GB Zielony
Orange.pl
Złóż skargę
2 499 zł
Smartfon Honor 90 5G 8/256GB Zielony (TKOHUASZA0120)
2 183 zł
Honor 90 8/256GB 6,7" 120Hz 200Mpix Zielony 5G:tak;Budzik:t ak;Aparat przedni:tak;Apa rat przedni:50 Mpix;Aparat tylny:200 Mpix;Aparat zewnętrzny:0;Bl uetooth:tak... więcej v5.2;Bluetooth informacje:SBC, AAC, LDAC, aptX, aptX HD;Długość czuwania:0 h;Czas do pełnego naładowania baterii:0;Czas pracy na baterii do:0;Częstotliw ość odświeżania ekranu:120 Hz;Czujniki:czu jnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, e-kompas, żyroskop;Czytni k kart pamięci microSD:nie;Dod atkowy aparat tylny:+ 12 Mpix + 2 Mpix;Dostęp do sieci:tak;Dual SIM:tak;Dzwonki MP3:tak;Dzwonki polifoniczne:ta k;EDGE:tak;Doty kowy wyświetlacz:tak ;Pokrowiec przypisany modelowi:Honor 90;Opcje aparatu:autofoc us, HDR, ledowa lampa błyskowa, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, tryb nocny, tryb panorama, tryb portretowy, zbliżenie cyfrowe x 10;Dodatkowe opcje:Google Play, obsługa USB OTG, Wi-Fi hotspot;Opcje telefonu:odbior nik GPS, rozmowy wideo (przez aplikacje), odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, czujnik światła otoczenia;GPRS: tak;GPS:GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, Beidou;Gwarancj a:24 miesiące;Gwaran cja:24 miesiące;Kalend arz:tak;Kalkula tor:tak;Kolor:z ielony;Barwa obudowy:zielony ;Liczba rdzeni procesora:8-rdz eniowy;LTE:tak; Ładowanie bezprzewodowe:n ie;Ładowanie:sz ybkie ładowanie;Ładow arka:nie;Łączno ść bezprzewodowa:5 G, NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI;Marka procesora:Qualc omm;Interfejs po polsku:tak;Mode l procesora:Snapd ragon 7 Gen 1;Nagrywanie filmów:4K;Nano SIM:tak;Nawigac ja: odbiornik GPS:tak;obiekty w 2:12 Mpix - f/2,2 - tylny ultraszerokokąt ny;obiektyw 3:2 Mpix - f/2,4 - tylny makro;obiektyw 4:50 Mpix - f/2,4 - przód;obiektyw 5:0;obiektyw 6:0;Odporność – legale 1:0;Odporność – legale 2:0;Odporność – legale 3:0;Odporność – legale 4:0;Odporność – legale 5:0;Odtwarzacz audio:3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WAV;Odtwarzacz audio:tak;Odtwa rzacz wideo:3GP, MP4;Pamięć RAM:8 GB;Pamięć wewnętrzna:256 GB;Płatność zbliżeniowa (NFC):tak;Pojem ność akumulatora w komplecie:4900 mAh;Procesor:Sn apdragon 7 Gen 1;Prosty w obsłudze:nie;Pr zekątna ekranu:6,7 ";Przysłona obiektywu:200 Mpix - f/1,9 - tylny główny;Rodzaj:s martfon;Rodzaj karty SIM:nano SIM;Rodzaj karty SIM:nanoSIM;Typ obudowy:klasycz na - ekran dotykowy;Typ obudowy:klasycz na;Rodzaj wyświetlacza:AM OLED;Rozdzielcz ość ekranu:2664 x 1200 pikseli;Rozdzie lczość nagrywania wideo:4K;Rozmow y wideo (przez aplikacje):tak; Slot hybrydowy:nie;S tandardy wysyłania/odbie rania wiadomości:e-ma il, MMS, SMS;Bardzo odporny:nie;Sys tem operacyjny:Andr oid 13;System operacyjny:Andr oid;Szybkie ładowanie:tak;T ryb głośnomówiący:t ak;Typ gniazda ładowania:USB typ C;Waga:183 g;Sygnał wibrujący:tak;S ieć Wi-Fi:tak;W opakowaniu:inst rukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C, karta gwarancyjna;Roz miary (szer. x wys. x głęb.):161,9 x 74,1 x 7,8 mm;Wymienny akumulator:niew ymienny;Ekran:1 ,07 mld kolorów;Złącza: USB typ C;Komunikacja:W i-Fi, NFC, USB, Bluetooth 5.2;zSmartfony opisy uniwersalne:1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, 1. NFC, Ap...
OleOle.pl
Złóż skargę
2 499 zł
Honor 90 8/256GB 6,7" 120Hz 200Mpix Zielony 5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap arat przedni:tak;Apa rat przedni:50 Mpix;Aparat tylny:200 Mpix;Aparat zewnętrzny:0;Bl uet... więcej ooth:tak v5.2;Bluetooth informacje:SBC, AAC, LDAC, aptX, aptX HD;Czas czuwania do:0 h;Czas do pełnego naładowania baterii:0;Czas pracy na baterii do:0;Częstotliw ość odświeżania ekranu:120 Hz;Czujniki:czu jnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, e-kompas, żyroskop;Czytni k kart pamięci microSD:nie;Dod atkowy aparat tylny:+ 12 Mpix + 2 Mpix;Dostęp do Internetu:tak;D ual SIM:tak;Dzwonki MP3:tak;Dzwonki polifoniczne:ta k;EDGE:tak;Ekra n dotykowy:tak;Et ui dedykowane model (relacje):Honor 90;Funkcje aparatu:autofoc us, HDR, ledowa lampa błyskowa, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, tryb nocny, tryb panorama, tryb portretowy, zbliżenie cyfrowe x 10;Funkcje dodatkowe:Googl e Play, obsługa USB OTG, Wi-Fi hotspot;Funkcje telefonu:odbior nik GPS, rozmowy wideo (przez aplikacje), odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, czujnik światła otoczenia;GPRS: tak;GPS:GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, Beidou;Gwarancj a:24 miesiące;Gwaran cja:24 miesiące;Kalend arz:tak;Kalkula tor:tak;Kolor:z ielony;Kolor obudowy:zielony ;Liczba rdzeni procesora:8-rdz eniowy;LTE:tak; Ładowanie bezprzewodowe:n ie;Ładowanie:sz ybkie ładowanie;Ładow arka:nie;Łączno ść bezprzewodowa:5 G, NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI;Marka procesora:Qualc omm;Menu w języku polskim:tak;Mod el procesora:Snapd ragon 7 Gen 1;Nagrywanie filmów:4K;Nano SIM:tak;Nawigac ja: odbiornik GPS:tak;obiekty w 2:12 Mpix - f/2,2 - tylny ultraszerokokąt ny;obiektyw 3:2 Mpix - f/2,4 - tylny makro;obiektyw 4:50 Mpix - f/2,4 - przód;obiektyw 5:0;obiektyw 6:0;Odporność – legale 1:0;Odporność – legale 2:0;Odporność – legale 3:0;Odporność – legale 4:0;Odporność – legale 5:0;Odtwarzacz audio:3GP, AAC, AMR, FLAC, MIDI, MP3, OGG, WAV;Odtwarzacz audio:tak;Odtwa rzacz wideo:3GP, MP4;Pamięć RAM:8 GB;Pamięć wbudowana:256 GB;Płatność zbliżeniowa (NFC):tak;Pojem ność baterii:4900 mAh;Procesor:Sn apdragon 7 Gen 1;Prosty w obsłudze:nie;Pr zekątna wyświetlacza:6, 7 ";Przysłona obiektywu:200 Mpix - f/1,9 - tylny główny;Rodzaj:s martfon;Rodzaj karty SIM:nano SIM;Rodzaj karty SIM:nanoSIM;Obu dowa:klasyczna - ekran dotykowy;Rodzaj obudowy:klasycz na;Rodzaj wyświetlacza:AM OLED;Rozdzielcz ość ekranu:2664 x 1200 pikseli;Rozdzie lczość nagrywania wideo:4K;Rozmow y wideo (przez aplikacje):tak; Slot hybrydowy:nie;S tandardy wysyłania/odbie rania wiadomości:e-ma il, MMS, SMS;Super wytrzymały:nie; System operacyjny:Andr oid 13;System operacyjny:Andr oid;Szybkie ładowanie:tak;T ryb głośnomówiący:t ak;Typ gniazda ładowania:USB typ C;Waga:183 g;Wibracje:tak; Wi-Fi:tak;W opakowaniu:inst rukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C, karta gwarancyjna;Wym iary (wys. x szer. x głęb.):161,9 x 74,1 x 7,8 mm;Wymienny akumulator:niew ymienny;Wyświet lacz:1,07 mld kolorów;Złącza: USB typ C;Komunikacja:W i-Fi, NFC, USB...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
2 499 zł
Smarfon HONOR 90 8/256GB 5G 6.7" 120Hz Czarny | Bezpłatny transport
2 199 zł
Huawei Smartfon Honor 90 5G 8/256GB Zielony
1 712 zł
HONOR 90 5G 8/256GB Midnight Black 120Hz - darmowy odbiór w 22 miastach i
2 199 zł
HONOR 90 5G 8/256GB Emerald Green 120Hz - darmowy odbiór w 22 miastach i b
2 299 zł