Myszka
Genius NX-8000S
Wideo 1Zdjęcia 2 | od 35 do 87 zł Rodzaj: myszka; Łączność: radiowa; Sensor: optyczny; Przeznaczenie: do laptopa; Rozdzielczość sensora (DPI): 1200; Liczba przycisków: 2; Kabel: nadajnik USB; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mysz Genius GENIUS NX-8000S czarna / czerwona 1600DPI SS FIL24 GHZ Opt USB | 87 zł |
Genius Mysz NX-8000S, 1600DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezprzewodowa US | 45 zł |
Mysz Genius Genius Mysz NX-8000S, 1600DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezp | 43 zł |
Mysz Genius NX-8000S (31030025400) Czarna | 51 zł |
Genius Myš NX-8000S, 1600DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová USB, če | 35 zł |
Mysz Genius GENIUS NX-8000S czarna 1600DPI SS FIL24 GHZ Opt USBPC/Mac 3103 | 85 zł |
Genius Mysz NX-8000S, 1600DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezprzewodowa US | 44 zł |
Mysz Genius Genius Mysz NX-8000S, 1600DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezp | 44 zł |
Mysz Genius NX-8000S Type-C (31030035400) Czarna | 54 zł |
Mysz Genius NX-8000S (31030025401) Czarna/Czerwona | 51 zł |
Mysz Genius NX-8000S BT (31030034401) Czarna/Szara | 67 zł |
Mysz Genius NX-8000S BT (31030034400) Szara/Biała | 67 zł |
Genius Myš NX-8000S Type-C, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová | 37 zł |
Genius Myš NX-8000S, 1600DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová USB, če | 36 zł |
Genius Myš NX-8000S BT, 1200DPI, Bluetooth a 2,4GHz, optická, 3tl., bezdrá | 54 zł |
Genius Myš NX-8000S BT, 1200DPI, Bluetooth a 2,4GHz, optická, 3tl., bezdrá | 56 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius NX-8000S, czarna, optyczna, 1600DPI | 47 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius NX-8000S Type-C, czarna, optyczna, 1200DPI | 49 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius NX-8000S, czarno-czerwona, optyczna, 1600DPI | 48 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius NX-8000S BT, czarno-szara, optyczna, 1200DPI | 71 zł |
pokaż 1 ofertę
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!