Myszka
Gembird MUSG-001-B
Zdjęcia 10 | od 21 do 54 zł 5-przyciskowa optyczna mysz do gier z ulepszonym czujnikiem optycznym i przewodowym połączeniem USB. Symetryczny kształt korpusu myszy jest równie dobrze dostosowany do prawej i lewej ręki, a miękka w dotyku powierzchnia z tworzywa sztucznego nie pozwala na ślizganie się myszy podczas pracy. Producent jest pozycjonowany jako jedna z najtańszych myszy do gier w podstawowej kategorii cenowej, przeznaczona dla oszczędnych graczy i początkujących graczy. Wyposażony w czujnik optyczny z regulowaną rozdzielczością do 2400 dpi, czyli trzykrotnie większą dokładnością niż konwencjonalne czujniki. Co więcej, możesz przełączać limity czułości bezpośrednio podczas gry, naciskając jeden specjalny przycisk (dostępne są wartości 400/800/1200/1600/2400 dpi). Mysz Gembird MUSG-001-B podłączana jest do komp...utera osobistego lub laptopa za pomocą 1,3-metrowego przewodu w mocnym, nylonowym oplocie, który zapobiega plątaniu. Jest spektakularne niebieskie podświetlenie LED, które wygląda szczególnie imponująco w ciemności. Przełączniki o długiej żywotności z zasobem do 5 milionów kliknięć są używane w LMB i RMB. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Mysz Opt USB 3 przyciski wraz z przewijaniem czerwona MUSG-001-R | 23 zł |
Gembird MUSG-001-G - Myszy - Optyczny - 6 - Zielony | 38 zł |
Mysz GEMBIRD MUSG-001-G Zielony | 26 zł |
Mysz GEMBIRD MUSG-001-B Niebieski | 21 zł |
Mysz Przewodowa GEMBIRD MUSG-001-R | 49 zł |
Mysz Gembird MUSG-001-R (MUSG-001-R) | 29 zł |
Mysz GEMBIRD MUSG-001-G Zielony | 26 zł |
Mysz gamingowa GEMBIRD MUSG-001-R | 24 zł |
Gembird Gaming mouse, Black/red, MUSG-001-G, USB ...nie z tej ziemi - OFER | 26 zł |
Mysz dla graczy MUSG-001-R 2400DPI | 27 zł |
Gembird MUSG-001 - Myszy - Optyczny - 6 - Czerwony | 54 zł |
Mysz GEMBIRD MUSG-001-R Czerwony | 25 zł |
Mysz GEMBIRD MUSG-001-B Niebieski | 21 zł |
Mysz GEMBIRD MUSG-001-G Zielony | 26 zł |
Mysz GEMBIRD MUSG-001-R Czerwony | 25 zł |
Mysz Przewodowa GEMBIRD MUSG-001-B | 49 zł |
Mysz Przewodowa GEMBIRD MUSG-001-G | 49 zł |
Mysz GEMBIRD MUSG-001-R Czerwony | 25 zł |
Mysz GEMBIRD MUSG-001-B Niebieski | 21 zł |
Mysz Gembird MUSG-001-G (MUSG-001-G) | 23 zł |
pokaż 5 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!