Gembird MUSG-001-B
Zdjęcia 10 |
Gembird MUSG-001-B |
|
5-przyciskowa optyczna mysz do gier z ulepszonym czujnikiem optycznym i przewodowym połączeniem USB. Symetryczny kształt korpusu myszy jest równie dobrze dostosowany do prawej i lewej ręki, a miękka w dotyku powierzchnia z tworzywa sztucznego nie pozwala na ślizganie się myszy podczas pracy. Producent jest pozycjonowany jako jedna z najtańszych myszy do gier w podstawowej kategorii cenowej, przeznaczona dla oszczędnych graczy i początkujących graczy.
Wyposażony w czujnik optyczny z regulowaną rozdzielczością do 2400 dpi, czyli trzykrotnie większą dokładnością niż konwencjonalne czujniki. Co więcej, możesz przełączać limity czułości bezpośrednio podczas gry, naciskając jeden specjalny przycisk (dostępne są wartości 400/800/1200/1600/2400 dpi). Mysz Gembird MUSG-001-B podłączana jest do komputera osobistego lub laptopa za pomocą 1,3-metrowego przewodu w mocnym, nylonowym oplocie, który zapobiega plątaniu. Jest spektakularne niebieskie podświetlenie LED, które wygląda szczególnie imponująco w ciemności. Przełączniki o długiej żywotności z zasobem do 5 milionów kliknięć są używane w LMB i RMB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Kup Gembird MUSG-001-B
Wszystkie ceny 27 →Gembird Mysz Opt USB 3 przyciski w zestawie Scroll czerwona MUSG-001-R | 27 zł |
Gembird MUSG-001-G - Myszy - Optyczny - 6 - Zielony | 38 zł |
Mysz GEMBIRD MUSG-001-B Niebieski | 25 zł |
Mysz gamingowa GEMBIRD MUSG-001-B | 24 zł |
Mysz Przewodowa GEMBIRD MUSG-001-B | 49 zł |