Ceny na Fujifilm X-S10 kit 18-55
Wideo 36Zdjęcia 8 | od 6 199 do 7 000 zł Bezlusterkowy aparat z wymienną optyką pozycjonowany jako mniejsza i nieco uproszczona wersja flagowego aparatu Fuji X-T4. Od „starszego brata” model pożyczył 26-megapikselowy przetwornik obrazu z matrycą pikseli X-Trans, a także zaawansowany system stabilizacji IBIS (o jedną trzecią mniejszy niż X-T4). Matrycowy stabilizator z pewnością spełnia 5,5-6 stopni czasu otwarcia migawki lub ekspozycji. Po raz pierwszy wśród urządzeń z linii X, aparat zyskał mechanizm tłumienia migawki. Zaprojektowany jako amortyzator mechaniczny, który chroni przed niewielkimi wibracjami z bloku zaworowego. W rezultacie Fuji X-S10 kit 18-55 zapewnia ostrzejsze obrazy o wysokiej rozdzielczości. Bezlusterkowiec jest zasilany przez potężny procesor obrazu X-Processor 4. W trybie zdjęć seryjnych z mechaniczną migawk...ą aparat rozwija szybkostrzelność 8 kl./s, z elektroniczną migawką - 20 kl./s, z przycięciem obrazu 1,25x - 30 kl./s. Model realizuje funkcję Tracking AF, jest autofokus dla twarzy i oczu. Jeśli chodzi o nagrywanie wideo, aparat rejestruje 8-bitowe wideo w rozdzielczości 4K przy 30 kl./s z próbkowaniem 4:2:0 na kartę pamięci. Port HDMI może wysyłać 10-bitowy sygnał wideo 4:2:2. Zamiast zastrzeżonych pokręteł do ustawiania czasu otwarcia migawki i kompensacji ekspozycji model wykorzystuje tradycyjne pokrętło trybu. Proponuje się podgląd na 3-calowym ekranie dotykowym lub przez okienko wizjera OLED. Po wyjęciu z pudełka bezlusterkowiec jest wyposażony w obiektyw kitowy 18-55 mm. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aparat FUJIFILM X-S10 Czarny + Obiektyw XF 18-55mm Kit | 7 000 zł |
FujiFilm X-S10 + ob. XF 18-55mm f/2.8-4.0 czarny - Zapytaj o ofertę (w mag | 6 299 zł |
Bezlusterkowiec Fujifilm X-S10 + Fujinon XF 18-55mm f/2.8-4 R LM OIS - ! - | 6 298 zł |
Aparat FujiFilm X-S10 + 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS | 6 199 zł |
Aparat Fujifilm X-S10 + XF 18-55 | 6 390 zł |
Fujifilm X-S10 + ob. XF 18-55mm f/2.8-4.0 OIS R « karta prezentowa o warto | 6 199 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!