Ceny na Fujifilm X-S10 kit 16-80
Wideo 36Zdjęcia 8 | od 6 499 do 6 548 zł Solidny aparat bezlusterkowy ze średniej półki wyposażony w matrycę 26 MP APS-C. Matryca wypracowuje zakres czułości od 80 do 51200 jednostek ISO i jest zamocowana na ruchomej platformie stabilizującej - wbudowany króciec pozwala skompensować do 6 stopni czasu otwarcia migawki lub ekspozycji podczas fotografowania z ręki i w warunkach słabego oświetlenia. Aparat posiada również mechanizm tłumienia migawki – specjalny tłumik wytłumia wychodzące drgania na korzyść poprawy klarowności obrazów o wysokiej rozdzielczości. Na platformie sprzętowej Fujifilm X-S10 kit 16-80 stoi procesor obrazu X-Processor 4. Jego siła wystarcza do wykonywania zdjęć seryjnych z szybkością do 30 kl./s (z przycięciem obrazu 1,25x) i nagrywania wideo w Rozdzielczość 4K przy 30 kl./s s z podpisywaniem 4:2:0. 10-bitowe...wyjście wideo 4:2:2 jest możliwe przez port HDMI do zewnętrznego rejestratora. Do celowania aparat wykorzystuje oko wizjera OLED i 3-calowy ekran dotykowy. Zamiast markowych „kół”, na górnym końcu bezlusterkowca zainstalowano pokrętło wyboru trybów fotografowania. Po wyjęciu z pudełka model wyposażony jest w uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy obejmujący ogniskowe 16-80 mm (lub 24-120 mm w odpowiedniku pełnoklatkowym). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aparat FUJIFILM X-S10 Czarny + Obiektyw XF 16-80mm Kit | 6 499 zł |
FujiFilm X-S10 + ob. XF 16-80 mm f/4 OIS WR czarny (w magazynie!) - Dostaw | 6 499 zł |
Aparat FUJIFILM X-S10 Czarny + Obiektyw XF 16-80mm Kit X-S13 | 6 499 zł |
Aparat FUJIFILM X-S10 Czarny + Obiektyw XF 16-80mm Kit | 6 499 zł |
Bezlusterkowiec Fujifilm X-S10 + Fujinon XF 16-80mm f/4 - Raty , Darmowa d | 6 499 zł |
Aparat FujiFilm X-S10 + 16-80 mm f/4 R OIS WR | 6 499 zł |
Aparat Fujifilm X-S10 + XF 16-80 | 6 548 zł |
Fujifilm X-S10 + ob. 16-80mm f/4 « karta prezentowa o wartości 100zł | 6 547 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!