Ceny na Elica Era C IX/A/80 stal nierdzewna
od 400 do 649 zł Okap domowy z całkowicie zabudowanym sposobem montażu i zwiększonym do 74 cm szerokości korpusu. Z jednej strony zwiększenie rozmiaru szafki nieco komplikuje montaż, ponieważ wymaga wiszącej szafki kuchennej o odpowiedniej szerokości. Z drugiej strony zwiększa wydajność urządzenia, umożliwiając również pracę z kuchenkami i powierzchniami do gotowania o większych gabarytach. Urządzenie jest pozycjonowane jako produkt ze średniej kategorii cenowej, najskuteczniej sprawdzi się podczas obsługi pomieszczeń o powierzchni około 12 m². Oprócz tradycyjnego trybu wyrzutu powietrza na zewnątrz pomieszczenia (wymaga podłączenia do kanału powietrznego 150 mm), okap kuchenny Elica Era C IX/A/80 może również pracować w trybie recyrkulacji, w którym powietrze przechodzi przez wymienny filtr (kupowany osob...no przez użytkownika, wymaga okresowej wymiany) i wraca do kuchni. Przyciskowy panel sterowania umożliwia regulację aktualnej wydajności okapu w ramach trzech zaprogramowanych trybów, a także włączanie/wyłączanie systemu podświetlenia (dwie lampy LED o mocy 1,5 W każda). |
biały stal nierdzewna |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elica Okap ERA C IX/A/72 HZELIOZERX72SMK | 649 zł |
Okap ELICA Era C IX/A/72 | 400 zł |
Elica Okap ERA C IX/A/72 56322 | 649 zł |
Okap ELICA Era C IX/A/72 | 400 zł |
Elica Okap ERA C IX/A/72 56322 | 649 zł |
Okap ELICA Era C IX/A/72 | 400 zł |
Okap Elica Era C IX/A/72 | 485 zł |
Okap Elica ERA C IX/A/72 | 649 zł |
Okap wkład ELICA Era C IX/A/72 inox | 649 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap do zabudowy ELICA ERA C IX/A/72 stal nierdzewna (P | 649 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA ERA C IX/A/72 s | 649 zł |
Okap ELICA ERA C IX/A/72 PRF0142741 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancj | 649 zł |
Okap ERA C IX/A/72 | 567 zł |
Okap ERA C IX/A/72 | 649 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!