Ceny na okap Elica Era C WH/A/80 biały (PRF0142728)
od 272 do 649 zł Typ: do zabudowy w szafce; Wykonanie: w pełni zabudowany; Zasada działania: wyciąg / recyrkulacja; Moc silnika (m³/h): 368; Maks. poziom hałasu (dB): 67; Liczba prędkości: 3; Możliwość założenia filtra węglowego; Sterowanie: przyciski; Wysokość (maks.): 18; Szerokość (cm): 74; Głębokość (cm): 30 |
biały stal nierdzewna |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELICA Okap ELICA ERA C WH/A/72 Biały | 479 zł |
Elica Okap ERA C WH/A/72 HZELIOZERW72SMK | 649 zł |
Okap ELICA Era C WH/A/72PRF0142728 Biały | 479 zł |
Elica Okap ERA C WH/A/72 56321 | 649 zł |
Okap ELICA Era C WH/A/72PRF0142728 Biały | 479 zł |
Elica Okap ERA C WH/A/72 56321 | 649 zł |
Okap ELICA Era C WH/A/72PRF0142728 Biały WH/A/72 | 479 zł |
Okap Elica Era C WH/A/72 | 272 zł |
Okap Elica ERA C WH/A/72 | 649 zł |
Okap wkład ELICA Era C WH/A/72 biały | 649 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap do zabudowy ELICA ERA C WH/A/72 biały (PRF0142728) | 649 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA ERA C WH/A/72 b | 649 zł |
Okap ELICA ERA C WH/A/72 PRF0142728 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancj | 649 zł |
Okap ERA C WH/A/72 | 567 zł |
Elica ERA C WH/A/72 | 599 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!