Okap Elica Era C IX/A/80 stal nierdzewna
Elica Era C IX/A/80 stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Okap domowy z całkowicie zabudowanym sposobem montażu i zwiększonym do 74 cm szerokości korpusu. Z jednej strony zwiększenie rozmiaru szafki nieco komplikuje montaż, ponieważ wymaga wiszącej szafki kuchennej o odpowiedniej szerokości. Z drugiej strony zwiększa wydajność urządzenia, umożliwiając również pracę z kuchenkami i powierzchniami do gotowania o większych gabarytach. Urządzenie jest pozycjonowane jako produkt ze średniej kategorii cenowej, najskuteczniej sprawdzi się podczas obsługi pomieszczeń o powierzchni około 12 m².
Oprócz tradycyjnego trybu wyrzutu powietrza na zewnątrz pomieszczenia (wymaga podłączenia do kanału powietrznego 150 mm), okap kuchenny Elica Era C IX/A/80 może również pracować w trybie recyrkulacji, w którym powietrze przechodzi przez wymienny filtr (kupowany osobno przez użytkownika, wymaga okresowej wymiany) i wraca do kuchni. Przyciskowy panel sterowania umożliwia regulację aktualnej wydajności okapu w ramach trzech zaprogramowanych trybów, a także włączanie/wyłączanie systemu podświetlenia (dwie lampy LED o mocy 1,5 W każda).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Kup Elica Era C IX/A/80 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 13 →Elica Okap ERA C IX/A/72 HZELIOZERX72SMK | 485 zł |
Okap ELICA Era C IX/A/72 | 400 zł |
Elica Okap ERA C IX/A/72 56322 | 485 zł |
Okap ELICA Era C IX/A/72 | 485 zł |
Elica Okap ERA C IX/A/72 56322 | 485 zł |
Modyfikacje Elica Era C IX/A/80
Ceny na Elica Era C IX/A/80 |
---|---|---|---|---|
Elica Era C WH/A/80 biały | od 272 zł | 17 oferty | ||
Elica Era C IX/A/80 stal nierdzewna | od 400 zł | 14 oferty |