Ceny na EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU)
Wideo 17Zdjęcia 14 | od 5 098 do 12 048 zł Stacja dokująca z akumulatorem o dużej pojemności (2016 Wh). Możliwe jest również podłączenie dodatkowych akumulatorów i ładowanie UPS za pomocą paneli słonecznych. Efektywna moc wyjściowa wynosi 2400 W (dopuszczalne są krótkotrwałe przepięcia do 4600 W). Stacja dokująca EcoFlow DELTA Max 2000 wyposażona jest w szeroką gamę portów i wyjść. Posiada 4 gniazda (wszystkie z podtrzymaniem bateryjnym), a także porty USB A, USB A Fast Charge i USB C (po 2), złącze DC5521 (zapalniczka samochodowa) oraz port X-Stream do szybkiego ładowania. Funkcja „zimny start” pozwala na włączenie urządzeń AGD podłączonych do stacji bezpośrednio z akumulatora, gdy w sieci nie ma prądu. dodaj do listymoje listy |
2000 W stacja dokująca2400 W stacja dokująca | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EcoFlow DELTA Max 2000 Generator słoneczny 2016 Wh z panelem słonecznym 22Szybkie ładowanie słoneczne: dzięki energii słonecznej o mocy do 800 W DELTA Max staje się generatorem zasilanym en... więcejergią słoneczną, który szybko naładuje Twoje urządzenia. Jeden panel o mocy 220 W może naładować urządzenie w 11,5 do 23 godzin. Idealny do przerw w dostawie prądu.
Instalacja balkonowa z systemem magazynowania: zbuduj swój system fotowoltaiczny na balkonie. Instalacja nie wymaga obecności profesjonalnego elektryka i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Świetna opcja w walce z kryzysem energetycznym.
Duża pojemność: magazynowanie 2016 Wh energii oznacza, że możesz go używać jako generatora zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach zamkniętych jako źródło zasilania awaryjnego. Twoje urządzenia będą mogły działać godzinami.
Produkt czysty, ekologiczny i cichy: zamień swój tradycyjny generator paliwowy na generator słoneczny. Nie wytwarza dymu i hałasu, jest całkowicie przenośny i ładowany energią ze źródeł odnawialnych. Kompatybilny z panelami słonecznymi EcoFlow i niektórymi modelami innych firm.
Zasilanie większości urządzeń: dzięki technologii X-Boost DELTA Max może zasilić prawie wszystkie urządzenia o mocy do 3400 W. Produkt idealny na wypadek przerw w dostawie prądu, na kempingu lub w samochodzie kempingowym.
Zdalne sterowanie: dzięki aplikacji EcoFlow możesz nadzorować przenośną instalację elektryczną, sterować nią i nie tylko. Wbudowany system BMS zapewnia bezpieczeństwo. Amazon.plZłóż skargę | 5 639 zł |
EcoFlow Delta MAX 2000Przeno?na stacja zasilania, AC 220-240 V, Lithium Ion, 2016 Wh, z??cza wyj?ciowe: 13, Europa Domowe zasilanie awary... więcejjne: DELTA Max rozszerza si? do 6kWh dzi?ki inteligentnym dodatkowym akumulatorom, zapewniaj?c zasilanie domu w ka?dej sytuacji awaryjnej. Szybkie podwójne ?adowanie: Na?aduj si? od 0-80% w 1 godzin?. Lub uzyskaj pr?dko?? do 3600W dzi?ki po??czeniu ?adowania AC i inteligentnego generatora EcoFlow. Zasilanie wielu urz?dze?: Szukasz czego? do zasilania urz?dze? o du?ym obci??eniu, takich jak lodówka i suszarka? Dzi?ki X-Boost, DELTA Max z ?atwo?ci? obs?uguje urz?dzenia o mocy do 3000W. Przeno?ny generator s?oneczny: Pozosta? zasilany bez wzgl?du na wszystko. DELTA Max ??czy si? z panelami s?onecznymi (opcjonalnie) EcoFlow o mocy do 2x 400W, aby zapewni? pr?dko?? ?adowania s?onecznego na poziomie 800W Max. Proshop.plZłóż skargę | 6 899 zł |
ECOFLOW Stacja zasilania DELTA2000 (MAX) FZ5003301008Rodzaj: Stacja zasilania Kolor: Czarno-szary Waga [kg]: 21,7 kg Typ: Do przenoszenia Moc: 3400 W Pojemność: 2016 Wh... więcejZasilanie: Sieciowe
Panele słoneczne Interfejs: ["Gniazdo AC","Gniazdo USB-A","Gniazdo USB-C","Gniazdo zapalniczki samochodowej"] USB: 2 x USB-C
4 x USB-A Gniazdo zapalniczki samochodowej: 1 szt. Inne: Łączność Wi-Fi
Szybkie ładowanie 2xUSB-A, 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, Max 18W na gniazdo Gniazdo AC: 4 x AC Wyświetlacz: Tak Neonet.plZłóż skargę | 8 281 zł |
EcoFlow Delta MAX 2000 ELE-STA-ECFL-036Energia w każdym miejscu. Testujemy przenośny panel solarny i stację ładowania EcoFlow Temat pozyskiwania energii z... więceje słońca to zagadnienie, które powinien znać każdy. Dziś pokazuję PRZENOŚNY panel solarny i stację zasilania, które pozwalają czerpać darmową energię i ładować urządzenia w dowolnym miejscu na świecie ❗❗ Oglądajcie do końca i zostawcie SUBa po więcej sprzętowych ciekawostek. Delta MAX niezwykle wydajna i uniwersalna stacja ładowania o pojemności 2016Wh Ecoflow Delta max to nowy standard wśród akumulatorowych generatorów prądu. Pojemność akumulatora została rozszerzona do 2016 Wh i zapewnia wydajność na najwyższym poziomie oraz gwarantuje zasilanie w dowolnym miejscu, w każdej sytuacji. Dzięki technologii X-Boost produkt może zasilać urządzenia nawet o mocy 3000W. Innowacyjna i bezpieczna technologia W porównaniu do standardowych generatorów, które zasilane są paliwami ciekłymi EcoFlow Delta max może być zasilana dwoma panelami słonecznymi, które zagwarantują szybkie ładowanie słoneczne o mocy 800W. Dzięki temu rozwiązaniu nie przykładamy się do zanieczyszczani Komputronik.plZłóż skargę | 8 619 zł |
EcoFlow DELTA Max 2016WhFunkcje dodatkowe:ładow OleOle.plZłóż skargę | 5 639 zł |
EcoFlow Delta Max 2016 Wh | 5 098 zł |
EcoFlow stacja zasilania Delta MAX - Zapytaj o specjalny rabat! (w magazynCyfrowe.pl Złóż skargę | 5 799 zł |
Przenośna Stacja Zasilania Ecoflow Delta Max 1Eco2000Delta MAX niezwykle wydajna i uniwersalna stacja ładowania o pojemności 2016Wh Ecoflow Delta max to nowy standard w... więcejśród akumulatorowych generatorów prądu. Po... EmpikZłóż skargę | 5 639 zł |
EcoFlow DELTA Max 2016WhFunkcje dodatkowe:ładow RTV Euro AGDZłóż skargę | 5 639 zł |
Przenośna stacja zasilania EcoFlow Delta MAX 2016Wh | 5 799 zł |
Przenośna stacja zasilania EcoFlow DELTA Max | 5 799 zł |
Przenośna stacja zasilania EcoFlow Delta Max + Panel 400W | 12 048 zł |
Przenośna stacja zasilania EcoFlow Delta Max 2000Wh RATY 0 | PayPo | GRATI | 7 499 zł |
Ecoflow Delta Max 2000 Portable Power Station PrzezroczystyPrzenośna elektrownia ECOFLOW Delta Max 2000 Black to najlepszy sprzęt kempingowy dla entuzjastów outdooru. Ta prze... więcejnośna elektrownia zapewnia niezawodne i wydajne źródło energii dla wszystkich potrzeb kempingowych. Dzięki pojemności 2016 Wh ta elektrownia jest wystarczająco mocna, aby przez wiele dni zasilać urządzenia elektroniczne, urządzenia i niezbędny sprzęt kempingowy. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i niewielkim rozmiarom Delta Max 2000 jest łatwy do przenoszenia i przechowywania. Dodatkowo jest wyposażony w różne opcje ładowania, takie jak panele słoneczne i zasilacze samochodowe, dzięki czemu zawsze masz źródło zasilania dla swoich urządzeń. Niezależnie od tego, czy jesteś na kempingu, czy w podróży, przenośna elektrownia ECOFLOW Delta Max 2000 jest niezbędna dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie zasilania. Zdobądź swój już dziś i przenieś swoje wrażenia z kempingu na zupełnie nowy poziom. TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 5 642 zł |
Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośnaStacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna Delta MAX niezwykle wydajna i uniwersalna stacja ładowania o pojemnośc... więceji 2016Wh Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna to nowy standard wśród akumulatorowych generatorów prądu. Rozszerzona do 6kWh pojemość i dodatkowe akumulatory zapewniają wydajność na najwyższym poziomie i gwarantują zasilanie w dowolnym miejscu, w każdej sytuacji. Dzięki technologii X-Boost produkt może zasilać urządzenia nawet o mocy 3000W. W porównaniu do standardowych generatorów, które zasilane są paliwami ciekłymi EcoFlow Delta max może być zasilana dwoma panelami słonecznymi, które zagwarantują szybkie ładowanie słoneczne o mocy 800W. Dzięki temu rozwiązaniu nie przykładamy się do zanieczyszczani Vobis.plZłóż skargę | 5 639 zł |
Przenośna stacja zasilania EcoFlow Delta MAX 2016Wh | 5 799 zł |
Przenośna stacja zasilania EcoFlow Delta Max + Bateria do Delta MAX | 8 888 zł |
Przenośna stacja zasilania EcoFlow Delta MAX + Panel 100W | 5 799 zł |
Zestaw do domu PowerStream + Delta Max 2000 | 6 329 zł |
System solarny EcoFlow PowerStream Balcony | 9 672 zł |
pokaż 6 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!