Tablet
Doogee T30 Pro 256 GB
Wideo 7Zdjęcia 14 | od 768 do 1 390 zł Cienki, stylowy i produktywny multimedialny tablet z systemem Android z 11-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 2,5K (1920x1080, 206 dpi, matryca IPS o częstotliwości 60 Hz), imponującą ilością pamięci RAM/magazynu, dwiema kamerami i 4 głośnikami do odtwarzania wysokiej jakości dźwięk stereo. Ma stosunkowo niewielką grubość stylowej aluminiowej obudowy (7,6 mm) i umiarkowaną wagę. Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego i profesjonalnego. Nadaje się jako urządzenie domowe do wygodnego surfowania po Internecie i oglądania różnorodnych treści multimedialnych (w tym wszystkich popularnych serwisów streamingowych i kin online). Ponadto tablet Doogee T30 Pro 256 GB nadaje się do organizowania zdalnego procesu edukacyjnego w placówkach edukacyj...nych o dowolnym poziomie akredytacji. Z łatwością radzi sobie z zadaniami związanymi z prowadzeniem różnego rodzaju księgowości handlowo-ekonomicznej i zapasów. Urządzenie napędzane jest przez najnowocześniejszy 8-rdzeniowy procesor ARM MediaTek Helio G99, w połączeniu z 8 GB pamięci RAM LPDDR4X i 256 GB pamięci stałej UFS2.2. Jednocześnie ilość pamięci RAM można rozszerzyć aż do 15 GB, a pamięć stałą można rozszerzyć za pomocą karty pamięci microSDHC/SDXC aż do 1 TB. Wbudowany w procesor rdzeń graficzny Mali-G57 MC2 gwarantuje średni poziom wydajności w grach 3D. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DOOGEE T30 PRO tablet z systemem Android 13 11 cali ekran 25K Helio G99 OcDuży tablet 11-calowy + ekran 2,5K + wąska konstrukcja 7,6 mm : 13 DOOGEE T30 PRO jest wyposażony w wyświetlacz 2,5... więcejK (2560 x 1600) o idealnym nasyceniu i żywości kolorów. Tablet T30 Pro 10+ cali jest certyfikowany przez TÜV R5 heinland for la ochrona oczu. Tablet obsługuje również Widevine L1, dzięki czemu można w każdej chwili oglądać filmy HD 1080p! Tablet do gier waży tylko 543 g i ma grubość 7,6 mm.
15 GB RAM + 256 GB ROM + TF 2 TB: Dzięki stałej pamięci RAM 8 GB (do 15 GB pamięci RAM dzięki dynamicznemu rozszerzeniu RAM), tablet do gier o przekątnej ponad 10 cali zapewnia płynne wrażenia użytkowania, niezależnie od tego, czy grasz w grę, czy otwierasz aplikację. Tablet posiada pamięć wewnętrzną 256 GB. Możesz również rozszerzyć pamięć do 2 TB za pomocą opcjonalnej karty TF i pobrać swoje ulubione aplikacje ze sklepu Google Play.
ośmiordzeniowy procesor Helio G99 + tablet z systemem Android 13: Tablet DOOGEE T30 Pro do gier jest wyposażony w procesor MediaTek Helio G99 (Octa-Core, 2x A76 @ 2,2 GHz + 6x A55@2.0GHz) - najmocniejszy chip tabletów, niezwykle szybki i energooszczędny Amazon.plZłóż skargę | 806 zł |
Tablet DOOGEE T30 Pro 11" 8/256 GB LTE Wi-Fi NiebieskiTablet o przekątnej 11 cali z rozdzielczością 2560 x 1600px, wyposażony w procesor MediaTek Helio G99 oraz karta gr... więcejaficzna ARM Mali-G57 MC2 GPU. Pamięć RAM o wielkości 8 GB, pamięc masowa 256 GB. Zainstalowany system operacyjny Android 13. Electro.plZłóż skargę | 1 300 zł |
Tablet DOOGEE T30 Pro 11" 8/256 GB LTE Wi-Fi ZielonyTablet o przekątnej 11 cali z rozdzielczością 2560 x 1600px, wyposażony w procesor MediaTek Helio G99 oraz karta gr... więcejaficzna ARM Mali-G57 MC2 GPU. Pamięć RAM o wielkości 8 GB, pamięc masowa 256 GB. Zainstalowany system operacyjny Android 13.... Avans.plZłóż skargę | 1 300 zł |
Tablet DOOGEE T30 Pro 11" 8/256 GB LTE Wi-Fi Niebieski T30 PRO ICEBLUETablet o przekątnej 11 cali z rozdzielczością 2560 x 1600px, wyposażony w procesor MediaTek Helio G99 oraz karta gr... więcejaficzna ARM Mali-G57 MC2 GPU. Pamięć RAM o wielkości 8 GB, pamięc masowa 256 GB. Zainstalowany system operacyjny Android 13.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 300 zł |
Tablet Doogee T30 Pro LTE 8 GB / 256 GB (DGE001933) Szary | 1 104 zł |
ośmiordzeniowy procesor Helio G99 + tablet z systemem Android 13: Tablet DOOGEE T30 Pro do gier jest wyposażony w procesor MediaTek Helio G99 (Octa-Core, 2x A76 @ 2,2 GHz + 6x A55@2.0GHz) - najmocniejszy chip tabletów, niezwykle szybki i energooszczędny Amazon.plZłóż skargę | 811 zł |
DOOGEE Tablet T30PRO 11 25K WQHD Android 13 Tablet 15GB256GB/TF 2TB Expand11" 2,5K Display & TÜV Low Blue Light Screen】Doświadc Amazon.plZłóż skargę | 1 206 zł |
Doogee T30 Pro 8GB/256GB Zielony - Tablet Marka 68533 | 1 300 zł |
Doogee T30 Pro 8GB/256GB Niebieski - Tablet Marka 68532 | 1 300 zł |
Doogee T30 Pro 8GB/256GB Szary - Tablet Marka 68531 | 1 390 zł |
ośmiordzeniowy procesor Helio G99 + tablet z systemem Android 13: Tablet DOOGEE T30 Pro do gier jest wyposażony w procesor MediaTek Helio G99 (Octa-Core, 2x A76 @ 2,2 GHz + 6x A55@2.0GHz) - najmocniejszy chip tabletów, niezwykle szybki i energooszczędny Amazon.plZłóż skargę | 857 zł |
DOOGEE Tablet T30 Pro Helio G99 Octa-Core 11-calowy ekran 25K 15 GB RAM256Wyświetlacz 11 cali 2,5K: tablet z systemem Android 13 ma ekran o rozdzielczości 2,5 K, który zapewnia wspaniałe wr... więcejażenia wizualne, niezależnie od tego, czy oglądasz filmy czy grasz w gry. Tablet jest wyposażony w cztery głośniki zapewniające doskonałe wrażenia z kina domowego i posiada certyfikat TUV do obsługi trybu ochrony oczu, dzięki czemu dłuższe oglądanie nie uszkodzi oczu, zapewniając większy spokój ducha!
15 GB (8+7 GB) RAM, 256 GB ROM i Android 13: procesor Helio G99 2,2 GHz i Android 13 tablet jest wyposażony w 8 GB + 7 GB pamięci RAM, możliwość rozbudowy do 15 GB pamięci ROM, co zapewnia płynniejszą pracę aplikacji. 256 GB pamięci plus 2 TB rozszerzalnej pamięci pozwala na przechowywanie wiele zdjęć, filmów i o wiele więcej. 256 GB pamięci masowej i pamięć rozszerzalna o pojemności 2 TB umożliwiają przechowywanie dużej liczby zdjęć, filmów i wielu innych.
Bateria 8580 mAh i 33 W: tani tablet DOOGEE T30 PRO jest zasilany baterią o pojemności 8580 mAh, co zapewnia dobrą żywotność baterii, nie trzeba go często ładować, a także jest wyposażony w szybkie ładowanie 33 W, co pozwala zaoszczędzić więcej czasu ładowania, dzięki czemu masz pełną gwarancję zasilania, niezależnie od tego, czy oglądasz filmy. s, praca lub surfuj w domu.
Tylny aparat 20 MP i 8 MP z przodu i makro 2 MP: 11-calowy tablet DOOGEE T30 PRO jest wyposażony w kamerę HD 20 MP, w połączeniu z inteligentną technologią przetwarzania zdjęć AI, dzięki czemu zrobione zdjęcia zachowują więcej szczegółów i są ostrzejsze. Przedni aparat 8MP pozwala uzyskać wyraźny obraz podczas nauki lub rozmowy wideo, co ułatwia pracę i ułatwia odblokowanie telefonu i robienie zdjęć.
Podwójne 4G i Wi-Fi 2,4 G/5G: tablet dotykowy DOOGE T30 PRO obsługuje nie tylko tryb podwójnej karty SIM 4G, ale także WiFi 5G i łączność Bluetooth 5.2, zapewniając płynne i nieprzerwane korzystanie z Internetu. System nawigacji BeiDou, Galileo, GLONASS+GPS umożliwia dokładniejsze pozycjonowanie i ułatwia nawigację. Amazon.plZłóż skargę | 810 zł |
DOOGEE T30 PRO Tablet 11 cali wyświetlacz 25 K Helio G99 Octa-Core 15 GB R【8 GB + 7 GB RAM + 256 GB ROM, możliwość rozszerzenia do 2 TB】 Tablet DOOGEE T30 Pro jest wyposażony w 8-rdzeniowy... więcejprocesor i proces 6 nm, częstotliwość główna 2,2 GHz, aby zmniejszyć zużycie energii i ciepło. Gdy podstawowa pamięć operacyjna LPDDR4X 8 GB jest w pełni naładowana, 7 GB wirtualnej pamięci RAM zostanie aktywowana w celu szybszej pracy wielozadaniowej i zmiany aplikacji. Obsługuje również skalowalną pojemność pamięci do 2 TB.
【11", 2,5 K, certyfikat TÜV】Tablet wykorzystuje 11-calowy wyświetlacz HD IPS o rozdzielczości 1600 x 2560. Posiada certyfikat TÜV, który jest międzynarodowym certyfikatem w zakresie słabego oświetlenia, a Amazon.plZłóż skargę | 800 zł |
DOOGEE T30 Pro Tablet 11 cali ekran Android 25K 13 Tablet dotykowy Helio GEkran 11-calowy 2,5K】Tablet z systemem Android 13 ma 11-calowy ekran o rozdzielczości 2,5K, który zapewnia doskonał... więceje wrażenia wizualne, niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, czy grasz w gry. Tablet jest wyposażony w cztery głośniki zapewniające doskonałe wrażenia podczas kina domowego i posiada certyfikat TUV obsługujący tryb ochrony oczu, dzięki czemu długotrwałe oglądanie nie uszkodzi oczu, zapewniając większy spokój umysłu!
15 GB (8+7GB) RAM + 256 GB ROM i Android 13】Wyposażony w procesor Helio G99 taktowany 2,2 GHz i Android 13, tablet ma 8GB + 7GB RAM, możliwość rozbudowy do 15 GB ROM dla płynniejszego działania aplikacji.256GB pamięci oraz 2TB rozszerzalnej pamięci pozwala na przechowywanie liczne zdjęcia, filmy i wiele więcej. 256 GB pamięci masowej i rozszerzalna pamięć o pojemności 2 TB umożliwiają przechowywanie dużej liczby zdjęć, filmów i wielu innych.
Akumulator o pojemności 8580 mAh i 33 W】 Niedrogi tablet DOOGEE T30 PRO jest zasilany przez akumulator 8580mAh, co daje mu dobrą żywotność baterii, nie musisz go często ładować, a także jest wyposażony w szybkie ładowanie 33 W, co pozwala zaoszczędzić więcej czasu ładowania, dzięki czemu masz pełną gwarancję zasilania, jak oglądasz filmy, pracuj lub surfuj w domu.
Tylna kamera z przodu 20MP i 8MP makro】11-calowy tablet DOOGEE T30 PRO jest wyposażony w kamerę Sony HD 20MP, połączoną z technologią inteligentnego przetwarzania zdjęć AI, dzięki czemu zrobione zdjęcia zachowują więcej szczegółów i są wyraźniejsze. Przednia kamera 8MP pozwala uzyskać wyraźny obraz podczas nauki lub dzwonienia do wideo, co ułatwia pracę i ułatwia odblokowanie telefonu i robienie zdjęć.
Podwójne 4G i Wi-Fi 2,4G/5G】Tablet dotykowy DOOGE T30 PRO obsługuje nie tylko tryb podwójnej karty SIM 4G, ale także WiFi 5G i łączność Bluetooth 5.2, aby zapewnić płynne i nieprzerwane wrażenia z Internetu. System nawigacji BeiDou, Galileo, GLONASS+GPS umożliwia bardziej precyzyjne pozycjonowanie i ułatwia nawigację. Amazon.plZłóż skargę | 768 zł |
DOOGEE T30 Pro Tablet 11 25K WQHD Android 13 Tablet 15GB256GB/TF 2TB Expan11" 2,5K Display & TÜV Low Blue Light Screen】Doświadc Amazon.plZłóż skargę | 1 175 zł |
DOOGEE T30 Pro Tablet 2023 Android 13 11 cali 25K Tablet dotykowy 15256GB/ | 1 200 zł |
DOOGEE T30 PRO Android 13 tablet 11 cali wyświetlacz 25 K Helio G99 Octa-C【Duży tablet 11" + wyświetlacz 2,5 K + ultracienka konstrukcja 7,6 mm - tablet o przekątnej 11" z systemem Android... więcej13, DOOGEE T30PRO z wyświetlaczem IPS 2K (2560 x 1600), doskonałe nasycenie kolorów i żywość, dzięki czemu każda chwila jest jeszcze bardziej intensywna. Tablet PC T30 PRO o przekątnej 10 cali został certyfikowany przez TÜV Rheinland w celu ochrony oczu, aby zapewnić większe pole widzenia i jednocześnie chronić oczy. Tablet PC obsługuje również Widevine L1, dzięki czemu możesz w każdej chwili oglądać filmy 1080p HD! Ten tablet gamingowy ma prawie bezramkowe krawędzie. Waga tylko 543 g, grubość 7,6 mm
✅ 【15 GB RAM + 256 GB ROM + rozszerzenie 2 TB】Tablet PC DOOGEE T30 Pro jest wyposażony w stałą pamięć RAM o pojemności 8 GB (do 15 GB pamięci RAM dzięki dynamicznej technologii rozszerzenia pamięci RAM), niezależnie od tego, czy grasz w gry czy otwierasz aplikacje, tablet gamingowy o przekątnej 10+ cali pomoże Ci w bezproblemowej pracy. Dzięki wbudowanej pamięci 256 GB można zapisać swoje ulubione filmy, zdjęcia i aplikacje. Ponadto można rozszerzyć pamięć o maks. 2 TB za pomocą opcjonalnej karty TF i pobrać ulubione aplikacje ze sklepu Google Play Store.
Procesor Octa-Core Helio G99 + tablet z systemem Android 13 - tablet gamingowy DOOGEE T30 PRO jest wyposażony w MediaTek Helio G99 (Octa-Core, 2 x A76 @2,2 GHz + 6 x A55 @2,0 GHz) – najmocniejszy chip na tablecie, jest niezwykle szybki i energooszczędny Amazon.plZłóż skargę | 859 zł |
Tablet DOOGEE T30 Pro 11" 8/256 GB LTE Wi-Fi ZielonyTablet o przekątnej 11 cali z rozdzielczością 2560 x 1600px, wyposażony w procesor MediaTek Helio G99 oraz karta gr... więcejaficzna ARM Mali-G57 MC2 GPU. Pamięć RAM o wielkości 8 GB, pamięc masowa 256 GB. Zainstalowany system operacyjny Android 13. Electro.plZłóż skargę | 1 300 zł |
Tablet DOOGEE T30 Pro 11" 8/256 GB LTE Wi-Fi SzaryTablet o przekątnej 11 cali z rozdzielczością 2560 x 1600px, wyposażony w procesor MediaTek Helio G99 oraz karta gr... więcejaficzna ARM Mali-G57 MC2 GPU. Pamięć RAM o wielkości 8 GB, pamięc masowa 256 GB. Zainstalowany system operacyjny Android 13. Electro.plZłóż skargę | 1 116 zł |
Tablet DOOGEE T30 Pro 11" 8/256 GB LTE Wi-Fi SzaryTablet o przekątnej 11 cali z rozdzielczością 2560 x 1600px, wyposażony w procesor MediaTek Helio G99 oraz karta gr... więcejaficzna ARM Mali-G57 MC2 GPU. Pamięć RAM o wielkości 8 GB, pamięc masowa 256 GB. Zainstalowany system operacyjny Android 13.... Avans.plZłóż skargę | 1 116 zł |
pokaż 3 oferty
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!