Doogee T30 Pro 256 GB
Wideo 7Zdjęcia 14 |
Cienki, stylowy i produktywny multimedialny tablet z systemem Android z 11-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 2,5K (1920x1080, 206 dpi, matryca IPS o częstotliwości 60 Hz), imponującą ilością pamięci RAM/magazynu, dwiema kamerami i 4 głośnikami do odtwarzania wysokiej jakości dźwięk stereo. Ma stosunkowo niewielką grubość stylowej aluminiowej obudowy (7,6 mm) i umiarkowaną wagę.
Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego i profesjonalnego. Nadaje się jako urządzenie domowe do wygodnego surfowania po Internecie i oglądania różnorodnych treści multimedialnych (w tym wszystkich popularnych serwisów streamingowych i kin online). Ponadto tablet Doogee T30 Pro 256 GB nadaje się do organizowania zdalnego procesu edukacyjnego w placówkach edukacyjnych o dowolnym poziomie akredytacji.
Z łatwością radzi sobie z zadaniami związanymi z prowadzeniem różnego rodzaju księgowości handlowo-ekonomicznej i zapasów. Urządzenie napędzane jest przez najnowocześniejszy 8-rdzeniowy procesor ARM MediaTek Helio G99, w połączeniu z 8 GB pamięci RAM LPDDR4X i 256 GB pamięci stałej UFS2.2. Jednocześnie ilość pamięci RAM można rozszerzyć aż do 15 GB, a pamięć stałą można rozszerzyć za pomocą karty pamięci microSDHC/SDXC aż do 1 TB. Wbudowany w procesor rdzeń graficzny Mali-G57 MC2 gwarantuje średni poziom wydajności w grach 3D.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Doogee 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Doogee.
Kup Doogee T30 Pro 256 GB
Wszystkie ceny 23 →DOOGEE T30 Pro Tablet 11 cali ekran Android 25K 13 Tablet dotykowy Helio G | 810 zł |
Tablet DOOGEE T30 Pro 11" 8/256 GB LTE Wi-Fi Niebieski | 1 300 zł |
Tablet DOOGEE T30 Pro 11" 8/256 GB LTE Wi-Fi Zielony | 1 300 zł |
Tablet DOOGEE T30 Pro 11" 8/256 GB LTE Wi-Fi Niebieski T30 PRO ICEBLUE | 1 300 zł |
Tablet Doogee T30 Pro LTE 8 GB / 256 GB (DGE001933) Szary | 1 104 zł |