Ceny na suszarkę do włosów Deerma DEM-CF50
Zdjęcia 6 | od 249 do 572 zł Urządzenie: suszarka; Moc (W): 1500; Prędkości nadmuchu: 3; Zakresy temperatury: 3; zimne powietrze; jonizacja; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deerma suszarka do włosów DEM-CF50W DEM-CF50WnavyblueSuszarka do włosów marki Deerma
Kolor: Wielobarwny
Wymiary: 17 x 8,5 x 32 cm
Odniesienie: S9146468
Jeśli to, cz... więcejego chcesz, to jakość w najlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.plZłóż skargę | 572 zł |
Deerma Suszarka do w?osów Hair Dryer DEM-CF50W (blue) - 1500 WAre you looking for the right equipment that not only dries your hair in no time, but also does not contribute to h... więcejair damage? Deerma hair dryer will be the perfect choice! It stands out with an airflow of 70 m/s, and what's more, it uses negative ions, but not only that! For greater comfort of use, there are several different modes at your disposal, as well as dedicated accessories included in the kit. See what Deerma has prepared for you! Proshop.plZłóż skargę | 344 zł |
Deerma DEM-CF50W biały AGDM-SUSZ-DRMA-002Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (biały) Szukasz odpowiedniego sprzętu, który nie tylko w mgnieniu oka wysuszy T... więcejwoje włosy, ale także nie przyczyni się do ich uszkodzenia? Suszarka do włosów Deerma będzie idealnym wyborem! Wyróżnia się przepływem powietrza na poziomie 70 m/s, a co więcej wykorzystuje jony ujemne, jednak nie tylko! Dla większego komfortu użytkowania do Twojej dyspozycji pozostaje kilka różnych trybów pracy oraz dedykowane akcesoria, znajdujące się w zestawie. Zobacz, co Deerma dla Ciebie przygotowała! Szybkie suszenie Suszarka do włosów Deerma wyposażona jest w innowacyjny silnik bezszczotkowy, który osiąga zadziwiającą częstotliwość obrotów na poziomie 120 000 RPM. Dzięki temu generuje przepływ powietrza o prędkości aż 70 m/s. Dociera on bezpośrednio do cebulek włosów, natychmiast usuwając nadmiar wilgoci i skracając czas suszenia. Ale to jednak nie wszystko. Pomimo swojej mocy, suszarka oferuje doznanie zbliżone do naturalnego wiatru, co zwiększa komfort użytkowania. Osiągając szybkie, a jednocześnie delikatne suszenie, urządzenie gwarantuje, że Twoje włosy zostaną wysuszone, jednak nie zostaną uszkodzone. Przemyślana konstrukcja Urządzenie Deerma wykorzystuje trójfazowy silnik bezszczotkowy, który gwarantuje płynność działania oraz wyjątkową wydajność suszenia. Łopatki wentylatora zostały wykonane ze stopu aluminium lotniczego, co zapewnia im nie tylko lekkość, ale również trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo, dzięki doskonałemu projektowi i zaawansowanej technologii, gwarantuje stabilną pracę. Inwestując w tę suszarkę, inwestujesz w jakość i trwałość, które przyniosą korzyści przez lata. Naturalna pielęgnacja Szukasz gadżetu, który nie tylko wysuszy, ale także zadba o Twoje włosy? Suszarka Deerma będą doskonałym wyborem! Dzięki nowej technologii przepływu powietrza oraz 13-skrzydłowej spiralnej łopatce turbiny ze stopu aluminium, suszarka emituje strumień powietrza, który naśladuje naturalny, świeży wiatr — jest delikatny i miękki. Dodatkowo jest wyposażona w specjalną część, która bazuje na mocy roślin. Zawiera składniki takie jak aloes, kameliowy olej, miłorząb japoński i bylica pospolita. Te cząsteczki są równomiernie rozprowadzane w strumieniu gorącego powietrza, przenikając głęboko do włókien i cebulek włosów. Sprawia to, że włosy są nie tylko szybko wysuszone, ale również głęboko odżywione, gładkie i lśniące. Moc jonów ujemnych Suszarka do włosów Deerma wykorzystuje potężną technologię jonizacji, generując aż 400 mln jonów ujemny. Wnikają one głęboko w cebulki i włókna włosów, wygładzając je. Rezultat to podwójnie nawilżony i gładki efekt, który odczuwalnie poprawia kondycję Twojej fryzur. Dzięki temu włosy stają się miękkie, jedwabiste i pełne blasku. Kontrola temperatury Postaw na swoje bezpieczeństwo i wybierz urządzenie Deerma! Suszarka do Komputronik.plZłóż skargę | 489 zł |
Suszarka DEERMA DEM-CF50W BiałyJeśli szukasz skutecznego rozwiązania do szybkiego suszenia włosów, które jednocześnie zapewni im ochronę, suszarka... więcejdo włosów Deerma DEM-CF50W jest idealnym wyborem. Dzięki innowacyjnemu silnikowi bezszczotkowemu Electro.plZłóż skargę | 270 zł |
Suszarka DEERMA DEM-CF50W BiałyJeśli szukasz skutecznego rozwiązania do szybkiego suszenia włosów, które jednocześnie zapewni im ochronę, suszarka... więcejdo włosów Deerma DEM-CF50W jest idealnym wyborem. Dzięki innowacyjnemu silnikowi bezszczotkowemu Avans.plZłóż skargę | 270 zł |
deerma Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (niebieski)Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (niebieski)Szuk Akces-markt.plZłóż skargę | 349 zł |
Deerma Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (niebieski)Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (niebieski)
Szukasz odpowiedniego sprzętu, który nie tylko w mgnieniu oka wys... więcejuszy Twoje włosy, ale także nie przyczyni się do ich uszkodzenia? Suszarka do włosów Deerma będzie idealnym wyborem! Wyróżnia się przepływem powietrza na poziomie 70 m/s, a co więcej wykorzystuje jony ujemne, jednak nie tylko! Dla większego komfortu użytkowania do Twojej dyspozycji pozostaje kilka różnych trybów pracy oraz dedykowane akcesoria, znajdujące się w zestawie. Zobacz, co Deerma dla Ciebie przygotowała!
Szybkie suszenie
Suszarka do włosów Deerma wyposażona jest w innowacyjny silnik bezszczotkowy, który osiąga zadziwiającą częstotliwość obrotów na poziomie 120 000 RPM. Dzięki temu generuje przepływ powietrza o prędkości aż 70 m/s. Dociera on bezpośrednio do cebulek włosów, natychmiast usuwając nadmiar wilgoci i skracając czas suszenia. Ale to jednak nie wszystko. Pomimo swojej mocy, suszarka oferuje doznanie zbliżone do naturalnego wiatru, co zwiększa komfort użytkowania. Osiągając szybkie, a jednocześnie delikatne suszenie, urządzenie gwarantuje, że Twoje włosy zostaną wysuszone, jednak nie zostaną uszkodzone.
Przemyślana konstrukcja
Urządzenie Deerma wykorzystuje trójfazowy silnik bezszczotkowy, który gwarantuje płynność działania oraz wyjątkową wydajność suszenia. Łopatki wentylatora zostały wykonane ze stopu aluminium lotniczego, co zapewnia im nie tylko lekkość, ale również trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo, dzięki doskonałemu projektowi i zaawansowanej technologii, gwarantuje stabilne działanie. Inwestując w tę suszarkę, inwestujesz w jakość i trwałość, które przyniosą korzyści przez lata.
Naturalna pielęgnacja
Szukasz gadżetu, który nie tylko wysuszy, ale także zadba o Twoje włosy? Suszarka Deerma będą doskonałym wyborem! Dzięki nowej technologii przepływu powietrza oraz 13-skrzydłowej spiralnej łopatce turbiny ze stopu aluminium, suszarka emituje strumień powietrza, który naśladuje naturalny, świeży wiatr — jest delikatny i miękki. Dodatkowo jest wyposażona w specjalną część, która bazuje na mocy roślin. Zawiera składniki takie jak aloes, kameliowy olej, miłorząb japoński i bylica pospolita. Te cząsteczki są równomiernie rozprowadzane w strumieniu gorącego powietrza, przenikając głęboko do włókien i cebulek włosów. Sprawia to, że włosy są nie tylko szybko wysuszone, ale również głęboko odżywione, gładkie i lśniące.
Moc jonów ujemnych
Suszarka do włosów Deerma wykorzystuje potężną technologię jonizacji, generując aż 400 mln jonów ujemny. Wnikają one głęboko w cebulki i włókna włosów, wygładzając je. Rezultat to podwójnie nawilżony i gładki efekt, który odczuwalnie poprawia kondycję Twojej fryzur. Dzięki temu włosy stają się miękkie, jedwabiste i pełne blasku.
Kontrola temperatury
Postaw na swoje bezpieczeństwo i ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 346 zł |
Suszarka DEERMA DEM-CF50W Biały DEM-CF50W (WHITE)Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania do szybkiego suszenia włosów, które jednocześnie zapewni im ochronę, suszarka... więcejdo włosów Deerma DEM-CF50W jest idealnym wyborem. Dzięki innowacyjnemu silnikowi bezszczotkowemu Mediaexpert.plZłóż skargę | 270 zł |
Suszarka Deerma Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (różowy) | 343 zł |
Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (biały)Kolor produktu: Biały Składany uchwyt: Nie Rodzaj silnika: Silnik bezszczotkowy Moc: 1500 W Napięcie znamionowe: 22... więcej0 V Prędkość obrotowa (max): 120000 RPM Cz... EmpikZłóż skargę | 270 zł |
Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (niebieski) | 384 zł |
Suszarka DEERMA DEM-CF50W NiebieskiJeśli szukasz skutecznego rozwiązania do szybkiego suszenia włosów, które jednocześnie zapewni im ochronę, suszarka... więcejdo włosów Deerma DEM-CF50W jest idealnym wyborem. Dzięki innowacyjnemu silnikowi bezszczotkowemu Electro.plZłóż skargę | 289 zł |
Suszarka DEERMA DEM-CF50W RóżowyJeśli szukasz skutecznego rozwiązania do szybkiego suszenia włosów, które jednocześnie zapewni im ochronę, suszarka... więcejdo włosów Deerma DEM-CF50W jest idealnym wyborem. Dzięki innowacyjnemu silnikowi bezszczotkowemu Electro.plZłóż skargę | 249 zł |
Suszarka DEERMA DEM-CF50W NiebieskiJeśli szukasz skutecznego rozwiązania do szybkiego suszenia włosów, które jednocześnie zapewni im ochronę, suszarka... więcejdo włosów Deerma DEM-CF50W jest idealnym wyborem. Dzięki innowacyjnemu silnikowi bezszczotkowemu Avans.plZłóż skargę | 289 zł |
deerma Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (biały)Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (biały)Szukasz odpowiedniego sprzętu, który nie tylko w mgnieniu oka wysuszy Tw... więcejoje włosy, ale także nie przyczyni się do ich uszkodzenia? Suszarka do włosów Deerma będzie idealnym wyborem! Wyróżnia się przepływem powietrza na poziomie 70 m/s, a co więcej wykorzystuje jony ujemne, jednak nie tylko! Dla większego komfortu użytkowania do Twojej dyspozycji pozostaje kilka różnych trybów pracy oraz dedykowane akcesoria, znajdujące się w zestawie. Zobacz, co Deerma dla Ciebie przygotowała!Sz Akces-markt.plZłóż skargę | 349 zł |
deerma Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (różowy)Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (różowy)Szukasz odpowiedniego sprzętu, który nie tylko w mgnieniu oka wysuszy T... więcejwoje włosy, ale także nie przyczyni się do ich uszkodzenia? Suszarka do włosów Deerma będzie idealnym wyborem! Wyróżnia się przepływem powietrza na poziomie 70 m/s, a co więcej wykorzystuje jony ujemne, jednak nie tylko! Dla większego komfortu użytkowania do Twojej dyspozycji pozostaje kilka różnych trybów pracy oraz dedykowane akcesoria, znajdujące się w zestawie. Zobacz, co Deerma dla Ciebie przygotowała!Sz Akces-markt.plZłóż skargę | 349 zł |
Suszarka DEERMA DEM-CF50W RóżowyJeśli szukasz skutecznego rozwiązania do szybkiego suszenia włosów, które jednocześnie zapewni im ochronę, suszarka... więcejdo włosów Deerma DEM-CF50W jest idealnym wyborem. Dzięki innowacyjnemu silnikowi bezszczotkowemu Avans.plZłóż skargę | 249 zł |
Deerma Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (biały)Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (biały)
Szukasz odpowiedniego sprzętu, który nie tylko w mgnieniu oka wysuszy... więcejTwoje włosy, ale także nie przyczyni się do ich uszkodzenia? Suszarka do włosów Deerma będzie idealnym wyborem! Wyróżnia się przepływem powietrza na poziomie 70 m/s, a co więcej wykorzystuje jony ujemne, jednak nie tylko! Dla większego komfortu użytkowania do Twojej dyspozycji pozostaje kilka różnych trybów pracy oraz dedykowane akcesoria, znajdujące się w zestawie. Zobacz, co Deerma dla Ciebie przygotowała!
Szybkie suszenie
Przemyślana konstrukcja
Urządzenie Deerma wykorzystuje trójfazowy silnik bezszczotkowy, który gwarantuje płynność działania oraz wyjątkową wydajność suszenia. Łopatki wentylatora zostały wykonane ze stopu aluminium lotniczego, co zapewnia im nie tylko lekkość, ale również trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo, dzięki doskonałemu projektowi i zaawansowanej technologii, gwarantuje stabilną pracę. Inwestując w tę suszarkę, inwestujesz w jakość i trwałość, które przyniosą korzyści przez lata.
Naturalna pielęgnacja
Moc jonów ujemnych
Kontrola temperatury
Postaw na swoje bezpieczeństwo i wybierz ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 346 zł |
Deerma Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (różowy)Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (różowy)
Szukasz odpowiedniego sprzętu, który nie tylko w mgnieniu oka wysusz... więcejy Twoje włosy, ale także nie przyczyni się do ich uszkodzenia? Suszarka do włosów Deerma będzie idealnym wyborem! Wyróżnia się przepływem powietrza na poziomie 70 m/s, a co więcej wykorzystuje jony ujemne, jednak nie tylko! Dla większego komfortu użytkowania do Twojej dyspozycji pozostaje kilka różnych trybów pracy oraz dedykowane akcesoria, znajdujące się w zestawie. Zobacz, co Deerma dla Ciebie przygotowała!
Szybkie suszenie
Przemyślana konstrukcja
Naturalna pielęgnacja
Moc jonów ujemnych
Kontrola temperatury
Postaw na swoje bezpieczeństwo i ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 346 zł |
Suszarka DEERMA DEM-CF50W Niebieski DEM-CF50W(NAVY BLUE)Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania do szybkiego suszenia włosów, które jednocześnie zapewni im ochronę, suszarka... więcejdo włosów Deerma DEM-CF50W jest idealnym wyborem. Dzięki innowacyjnemu silnikowi bezszczotkowemu Mediaexpert.plZłóż skargę | 289 zł |
pokaż 5 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!