Suszarka Deerma DEM-CF50
Zdjęcia 6 |
Deerma DEM-CF50 |
|
Wyposażony w inteligentny system kontroli temperatury NTC.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deerma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deerma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deerma DEM-CF50
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deerma suszarka do włosów DEM-CF50W DEM-CF50Wnavyblue | 571 zł |
Deerma DEM-CF50W biały AGDM-SUSZ-DRMA-002 | 489 zł |
Suszarka DEERMA DEM-CF50W Biały | 270 zł |
deerma Suszarka do włosów Deerma DEM-CF50W (niebieski) | 349 zł |
pokaż 19 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →