Ceny na Deante Kerria KTK 100x100
Zdjęcia 4 | od 1 998 do 2 498 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 1000x1000x2000; Kształt profilu: kwadratowa; Regulacja profilu; Instalacja: narożna; Sposób otwierania: składane; Szerokość wejścia (mm): 710; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Szkło: przezroczyste; Grubość szkła (mm): 6; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante Kerria 100 cm kabina kwadratowa | 2 498 zł |
Kabina kwadratowa 100x100 Deante KERRIA KTK 043P | 1 998 zł |
Deante Kerria Kabina kwadratowa 100 cm KTK 043P | 2 498 zł |
Deante Kabina prysznicowa kwadratowa 100x100 cm KTK043P | 2 123 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!