Kabina prysznicowa Deante Kerria KTK 100x100
Zdjęcia 4 |
Deante Kerria KTK 043P |
|
Powłoka Active Cover ułatwiająca spływanie wody po szkle. Możliwość montażu kabiny bez palety bezpośrednio na płytkach.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Kerria KTK 100x100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante Kerria 100 cm kabina kwadratowa | 2 498 zł |
Deante kabina Kerria kwadratowa, szkło transparentne z powłoką, profil chr | 2 123 zł |
Kabina kwadratowa 100x100 Deante KERRIA KTK 043P | 1 998 zł |
Deante Kerria Kabina kwadratowa 100 cm KTK 043P | 2 499 zł |
Deante Kabina prysznicowa kwadratowa 100x100 cm KTK043P | 2 123 zł |
Modyfikacje Deante Kerria KTK
Ceny na Deante Kerria KTK |
---|---|---|---|---|
Deante Kerria KTK 80x80 | od 2 099 zł | 8 oferty | ||
Deante Kerria KTK 90x90 | od 2 189 zł | 9 oferty | ||
Deante Kerria KTK 100x100 | od 1 998 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →