Ceny na Deante Kerria KTK 90x90
Zdjęcia 7 | od 2 242 do 2 999 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 900x900x2000; Kształt profilu: kwadratowa; Instalacja: narożna; Sposób otwierania: składane; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak; Kraj pochodzenia marki: Polska; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Kabina prysznicowa Deante Kerria Plus 90x90x200 kwadratowa chrom tr | 2 277 zł |
Deante Kerria 90 cm kabina kwadratowa | 2 999 zł |
Kabina kwadratowa 90x90 Deante KERRIA KTK 041P | 2 999 zł |
DEANTE KTK 041P Kabina prysznicowa kwadratowa 90 cm | 2 548 zł |
Deante Kerria Kabina kwadratowa 90 cm KTK 041P | 2 999 zł |
Deante Kerria Chrom 90x90 KTK041P | 2 242 zł |
Deante Kabina prysznicowa kwadratowa 90 cm KTK041P | 2 549 zł |
Kabina prysznicowa kwadratowa Deante Kerria 90x90x200 drzwi łamane - dodat | 2 625 zł |
Deante Kerria Kabina prysznicowa kwadratowa 90 cm, profile chrom, szkło tr | 2 549 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!