Ceny na Bang&Olufsen Beosound A1 Gen2
Wideo 1Zdjęcia 39 | od 799 do 1 399 zł Wodoodporny i odporny na kurz / piasek mobilny głośnik bezprzewodowy od wiodącego europejskiego producenta głośników hi-fi. Charakteryzuje się kompaktową, okrągłą obudową, imponującą jakością dźwięku, obsługą zaawansowanych kodeków audio aptX Adaptive, AAC i długim czasem pracy na baterii. Jest pozycjonowany jako produkt premium na rok 2020, skierowany do wymagających użytkowników prowadzących aktywny tryb życia. Korpus urządzenia wykonany jest z utwardzanego stopu aluminium, a smycz ułatwia transport/zapinanie. Przenośny głośnik Bang & Olufsen Beosound A1 Gen2 ma trwałą gumową podstawę i aluminiową obudowę, dzięki czemu można go bezpiecznie ustawić na dowolnej powierzchni, od błotnistych kempingów po piaszczyste plaże, a jego starannie wykonane wnętrze chroni przed skutkami upadków. Niewi...elka waga (558 g) i wymiary wielkości dłoni pozwalają bez wahania zabrać go na spacer, spotkanie z przyjaciółmi czy na piknik. Zaawansowany Bluetooth v5.1 i trzy mikrofony zapewniają najlepsze możliwe połączenie podczas konferencji internetowych i rozmów w trybie głośnomówiącym. Dzięki ochronie IP67 urządzenie nie boi się deszczu i wytrzymuje pełne zanurzenie (30 minut na głębokości 1 m). Pojemna bateria zapewnia do 17 godzin pracy na baterii. Z dwóch z tych głośników możesz łatwo stworzyć parę stereo TWS. Istnieje wsparcie dla parowania Multipoint z dwoma urządzeniami jednocześnie. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bang & Olufsen Beosound A1 2Nd Gen 1734002 Głośnik Przenośny Bluetooth Cza | 799 zł |
Bang & Olufsen BeoSound A1 2nd Gen. (Black Anthracite) | 915 zł |
BANG & OLUFSEN BEOSOUND A1 2nd Gen złoty | 1 099 zł |
Bang & Olufsen BEOSOUND A1 2ND GEN | 993 zł |
BANG & OLUFSEN BEOSOUND A1 2nd Gen złoty | 1 099 zł |
Głośniki przenośne Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen Gold Tone GL-M-BAN-0 | 1 299 zł |
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound A1 2nd Antracyt | 1 016 zł |
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound A1 2nd Złoty BEOSOUNDA1GOLD GEN2 | 1 099 zł |
Bang&olufsen Beosound A1 2.gen Bluetooth Speaker Czarny A12.GENBLACKANTHRA | 1 192 zł |
Głośnik Bang & Olufsen Beosound A1 2.Gen szary (1734001) | 914 zł |
Głośnik Bang & Olufsen Beosound A1 Grey Mist | 898 zł |
Głośnik Przenośny BeoSound A1 2nd Gen, Kolor: Green | 1 299 zł |
Bang & Olufsen BEOSOUND A1 2ND GEN (zielony) | 1 299 zł |
Bang & Olufsen BeoSound A1 (2. generacji) głośnik Bluetooth (czarny) | 1 399 zł |
Bang & Olufsen BEOSOUND A1 2nd Gen Grey Mist - darmowy odbiór w 22 miastac | 1 399 zł |
Głośniki przenośne Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen Anthracite Oxygen GL | 1 199 zł |
Głośniki przenośne Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen Green GL-M-BAN-029 | 1 149 zł |
Głośniki przenośne Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen Grey Mist GL-M-BAN-0 | 907 zł |
Głośniki przenośne Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen Black Anthracite GL- | 840 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!