Ceny na latarkę ArmyTek Wizard C2 (F08901C)
Zdjęcia 12 | od 272 do 412 zł Kompaktowa, wszechstronna latarka akumulatorowa w wytrzymałej obudowie z optyką TIR, mocowaniem magnetycznym i opatentowanym magnetycznym portem ładowania. Zapewnia szerokokątny strumień światła (70 stopni) o imponującej intensywności aż 1200 lumenów. Jest to przenośne urządzenie oświetleniowe, które może służyć jako latarka czołowa, pozostawiając wolne ręce i pełnić rolę kompaktowej latarki ręcznej. Producent pozycjonuje go jako produkt ze średniej półki cenowej, skierowany do szerokiego grona wymagających użytkowników. Latarka LED ArmyTek Wizard C2 przyda się podczas nocnego łowienia ryb, podczas polowań, pieszych wędrówek i podróży, podczas jazdy na rowerze czy rolkach po zmroku. Nadaje się do użytku przez policję i wojsko. Takie urządzenie przyda się również podczas wykonywania różnych...prac naprawczych, instalacyjnych i demontażowych w warunkach słabego oświetlenia. Korpus urządzenia wykonany jest ze stopu aluminium, którego powierzchnia zabezpieczona jest twardym anodowaniem. Latarka wyposażona jest w stalowy klips do mocowania i jest niewrażliwa na upadek ze znacznej wysokości. Może pracować przez długi czas w warunkach dużej wilgotności, mgły, deszczu. Działa nawet przy całkowitym (krótkotrwałym) zanurzeniu w wodzie (stopień ochrony IP67). Obsługiwanych jest 6 trybów o różnej intensywności. Wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy 18650 o dużej pojemności, zapewniający do 51 godzin autonomii (przy jasności 40 lm). |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Latarka czołowa ArmyTek Wizard C2 WUV White & Ultraviolet F08901UF | 390 zł |
Latarka czołowa LED Armytek Nowy Wizard C2 White | 370 zł |
Latarka Armytek Wizard C2 WUV Magnet USB White&UV | 360 zł |
Armytek Latarka Wizard C2 Magnet USB White | 352 zł |
Armytek - Latarka akumulatorowa / czołówka Wizard C2 - 1200 lm - 3200 mAh | 328 zł |
Latarka Czołowa Armytek Wizard C2 WG Magnet USB Ciepły & Zielony 1020lm & | 299 zł |
Armytek LED latarka czołowa Wizard C2 białe światło 1200 lumenów Magnes US | 329 zł |
Armytek Wizard C2 WG magnes USB ciepła biel z zielonym światłem F09201W | 412 zł |
Armytek Wizard C2 WG magnes USB zimna biel z zielonym światłem F09201C | 412 zł |
Latarka czołowa Armytek Wizard C2 WR White 1100 lumenów | 410 zł |
Latarka czołowa LED Armytek Wizard C2 Warm | 370 zł |
Latarka Armytek Wizard C2 Magnet USB White | 299 zł |
Latarka Armytek Wizard C2 Wg Magnet Usb Warm | 351 zł |
Latarka Armytek Wizard C2 Wg Magnet Usb White | 351 zł |
Armytek Latarka Wizard C2 WG Magnet USB White | 390 zł |
Latarka Czołowa Armytek Wizard C2 Magnet USB Biały 1200 lm 1x18650 w zesta | 272 zł |
Latarka Czołowa Armytek Wizard C2 WUV Magnet USB Biały 1100 lm 1x18650 w z | 302 zł |
Latarka Czołowa Armytek Wizard C2 WG Magnet USB Biały & Zielony 1100lm & 4 | 299 zł |
Zestaw - Latarka Czołowa Armytek Wizard C2 Magnet USB Ciepły 1120 lm + Zip | 299 zł |
Latarka Armytek Wizard C2 Magnet USB White | 352 zł |
pokaż 3 oferty
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!