Latarka ArmyTek Wizard C2 (F08901C)
Zdjęcia 12 |
ArmyTek Wizard C2 |
|
Kompaktowa, wszechstronna latarka akumulatorowa w wytrzymałej obudowie z optyką TIR, mocowaniem magnetycznym i opatentowanym magnetycznym portem ładowania. Zapewnia szerokokątny strumień światła (70 stopni) o imponującej intensywności aż 1200 lumenów. Jest to przenośne urządzenie oświetleniowe, które może służyć jako latarka czołowa, pozostawiając wolne ręce i pełnić rolę kompaktowej latarki ręcznej.
Producent pozycjonuje go jako produkt ze średniej półki cenowej, skierowany do szerokiego grona wymagających użytkowników. Latarka LED ArmyTek Wizard C2 przyda się podczas nocnego łowienia ryb, podczas polowań, pieszych wędrówek i podróży, podczas jazdy na rowerze czy rolkach po zmroku. Nadaje się do użytku przez policję i wojsko. Takie urządzenie przyda się również podczas wykonywania różnych prac naprawczych, instalacyjnych i demontażowych w warunkach słabego oświetlenia.
Korpus urządzenia wykonany jest ze stopu aluminium, którego powierzchnia zabezpieczona jest twardym anodowaniem. Latarka wyposażona jest w stalowy klips do mocowania i jest niewrażliwa na upadek ze znacznej wysokości. Może pracować przez długi czas w warunkach dużej wilgotności, mgły, deszczu. Działa nawet przy całkowitym (krótkotrwałym) zanurzeniu w wodzie (stopień ochrony IP67). Obsługiwanych jest 6 trybów o różnej intensywności. Wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy 18650 o dużej pojemności, zapewniający do 51 godzin autonomii (przy jasności 40 lm).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ArmyTek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ArmyTek.
Kup ArmyTek Wizard C2
Wszystkie ceny 23 →Latarka czołowa ArmyTek Wizard C2 WUV White & Ultraviolet F08901UF | 390 zł |
Latarka czołowa LED Armytek Nowy Wizard C2 White | 370 zł |
Latarka Armytek Wizard C2 WUV Magnet USB White&UV | 360 zł |
Armytek Latarka Wizard C2 Magnet USB White | 352 zł |
Armytek - Latarka akumulatorowa / czołówka Wizard C2 - 1200 lm - 3200 mAh | 328 zł |