Garnek Zwieger White Stone ZGA8433
Zdjęcia 6 |
Zwieger White Stone ZGA8433 4 l6 l |
|
Wnętrze pokryte jest trójwarstwową nieprzywierającą powłoką granitową Greblon C3.
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger White Stone ZGA8433
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek ZWIEGER White Stone ZGA8433 28 cm | 220 zł |
Zwieger, White Stone, garnek z pokrywką, 28x12 cm | 396 zł |
Modyfikacje Zwieger White Stone ZGA8433
Ceny na Zwieger White Stone ZGA8433 |
---|---|---|---|---|
Zwieger White Stone ZGA8432 | od 230 zł | 1 oferta | ||
Zwieger White Stone ZGA8433 | od 220 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →