Modem ZTE MU5002
Wideo 3Zdjęcia 9 |
ZTE MU5002 |
|
Przenośny router ZTE to debiutant roku 2023, który można zaliczyć do zaawansowanych urządzeń sieciowych. Dostarczono tu modem z obsługą sieci 5G, co oznacza, że gwarantowana prędkość odbierania i przesyłania danych, nawet przy wysokim poziomie przeciążenia, nie powinna być niższa niż odpowiednio 100 i 50 Mb/s. Dzięki obecności 2-pasmowego modułu Wi-Fi 6 (802.11ax) (przepustowość dla tej technologii może sięgać 10 Gb/s), możliwe będzie podłączenie więcej niż jednego laptopa lub komputera stacjonarnego, ale aż 32 urządzeń w sumie do internetu mobilnego „over the air”.
W związku z tym modem ZTE MU5002 z nawiązką zaspokaja potrzeby nie tylko niemal każdego gospodarstwa domowego, ale także małej lub średniej grupy roboczej. Możliwe jest również wykorzystanie modelu jako zwykłego routera, ponieważ oprócz gniazda na kartę SIM znajduje się również tradycyjne wejście LAN. Dodatkową mobilność i autonomię modelu zapewnia wbudowany akumulator o pojemności 4500 mAh. Aby go naładować, przewidziano coraz popularniejsze złącze USB C. Na szczególną uwagę zasługuje również informacyjny kolorowy wyświetlacz, który ułatwia nie tylko konfigurację akcesorium, ale także wizualne monitorowanie zużycia ruchu, poziomu naładowania baterii, aktualnej jakości zasięgu sieci itp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ZTE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ZTE.
Kup ZTE MU5002
Wszystkie ceny 16 →Router ZTE MU5002 | 1 525 zł |
ZTE Router MU5002 5G mobilny LTE Cat.22 MU5002 KMZTERGSM000009 | 1 400 zł |
ZTE MU5002 5G NET-4G-ZTE-017 | 1 349 zł |
Router ZTE MU5002 5G | 1 350 zł |
ZTE Router MU5002 5G mobilny LTE Cat.22 MU5002 70890 | 1 400 zł |