Karta graficzna ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti AMP AIRO SPIDER-MAN (ZT-D40710F-10SMP)
Zdjęcia 10 |
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti AMP AIRO SPIDER-MAN |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ZOTAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ZOTAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti AMP AIRO SPIDER-MAN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zotac GAMING GeForce RTX 4070 Ti AMP AIRO SPIDER-MAN ZT-D40710F-10SMP | 4 299 zł |
ZOTAC GeForce RTX 4070Ti AMP AIRO SPIDERMAN | 5 100 zł |
Zotac Zt-d40710f-10smp Rtx 4070 Ti 12gb Gddr6x Graphic Card Czarny | 3 769 zł |
ZOTAC GeForce RTX 4070Ti AMP AIRO SPIDERMAN | 4 845 zł |
ZOTAC GeForce RTX 4070Ti AMP AIRO SPIDERMAN | 5 020 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →