Mikser Zelmer ZHB4562S srebrny
Zdjęcia 10 |
Zelmer ZHB4562S |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zelmer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zelmer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zelmer ZHB4562S srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zelmer ZHB4562S Pulsar Deluxe Max szary AGDM-BLE-ZEL-037 | 143 zł |
Zelmer Pulsar Deluxe Max ZHB4562S Rozdrabniacz Końcówka do ubijania | 143 zł |
Blender Ręczny Mikser Zelmer Pulsar ZHB4562S 800 W | 139 zł |
Blender Zelmer ZHB4562S Pulsar Deluxe Max 800 W | 149 zł |
Zelmer Pulsar Deluxe Max ZHB4562S Rozdrabniacz Końcówka do ubijania | 143 zł |
Zelmer - Blender ręczny ZHB4562S Pulsar Deluxe Max | 150 zł |
Modyfikacje Zelmer ZHB4562S
Ceny na Zelmer ZHB4562S |
---|---|---|---|---|
Zelmer ZHB4562I beżowy | od 159 zł | 1 oferta | ||
Zelmer ZHB4562L jasnozielony | od 139 zł | 3 oferty | ||
Zelmer ZHB4562S srebrny | od 139 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →