Obiektyw Yongnuo YN85mm f/1.8
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Yongnuo YN85mm f/1.8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yongnuo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yongnuo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yongnuo YN85mm f/1.8
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YONGNUO YN85mm F18S DF DSM Mirrorless Full-Frame Duży Obiektyw I Obiektyw | 1 457 zł |
Stałoogniskowy Yongnuo Obiektyw YN-85mm F1.8S DF DSM AF-O-YNGN-018 | 1 619 zł |
Yongnuo portretowy 85mm f/1,8 S DF DSM Sony E | 1 439 zł |
Obiektyw Yongnuo YN Sony E 85 mm F/1.8 DF DSM S | 1 413 zł |
Obiektyw Yongnuo YN 85 mm f/1,8 S DF DSM do Sony E | 1 440 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →