Stacja lutownicza Yihua 939D Plus
Zdjęcia 4 |
Yihua 939D Plus |
|
Wyświetlacz cyfrowy. W zestawie gąbka. Zapamiętywanie 3 ustawień zestawu parametrów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yihua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yihua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yihua 939D Plus
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YIHUA 939D-V wypalarka do drewna z cyfrowym wyświetlaczem z 20 końcówkami | 881 zł |
Techrebal WYPALARKA DO DREWNA SKÓRY PIROGRAF YIHUA 939D-II | 350 zł |
Stacja lutownicza i Pirograf / Wypalarka do drewna Yihua 939D-II 145W | 350 zł |
YIHUA Wymienne końcówki do pirografii typ solid do YIHUA 939D-II i YIHUA 9 | 150 zł |
YIHUA 816D Soldering Iron Handle Replacement for YIHUA 939D III ONLY | 290 zł |
YIHUA Replacement Pen Solid-Tip Type do drewnianej stacji do palenia pirog | 290 zł |
YIHUA 939D III EVO stacja lutownicza 110 W z 4 miejscami pamięci wyświetla | 500 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →