Zraszacz Yato YT-8986
Yato YT-8986 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8986
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zraszacz YATO Impulsowy Szpilkowy YT-8986 | 27 zł |
YATO Yato Zraszacz pulsacyjny metal 8986 | 30 zł |
Zraszacz YATO Impulsowy Szpilkowy YT-8986 | 27 zł |
Yato Zraszacz impulsowy szpilkowy wbijany 1/2" YT-8986 | 34 zł |
Zraszacz pulsacyjny YATO 8986, 24 m | 25 zł |
Zraszacz impulsowy szpilkowy Yato YT-8986 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 27 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →