Młot udarowy Yato YT-82001
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Yato YT-82001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82001
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-82001 Profesjonalny Młot Wyburzeniowy 1600W 230V Pomarańczowy/Czar | 1 145 zł |
Młot wyburzeniowy YATO YT-82001 | 784 zł |
Młot wyburzeniowy 65J YT-82001 Yato | 759 zł |
YATO Yato Młot wyburzeniowy uchwyt hex 1600w 65j chłodzony olejem | 939 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →