Torba Yato YT-7430
Yato YT-7430 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-7430
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-7430 torba na narzędzia 49 x 26 x 34 cm | 92 zł |
Torba narzędziowa 50 kieszeni YT-7430 Yato | 69 zł |
Torba narzędziowa YATO, 49x26x34 cm YT-7430 | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →