Zacisk Yato YT-6450 500 mm
Yato YT-6450 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Yato YT-6450
Ceny na Yato YT-6450 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6450 500 mm | od 54 zł | 1 oferta | ||
Yato YT-6451 800 mm | od 55 zł | 1 oferta | ||
Yato YT-6452 1000 mm | od 63 zł | 1 oferta | ||
Yato YT-6453 1200 mm | od 71 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-6454 1500 mm | od 78 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →