Zestaw narzędziowy Yato YT-55474
Yato YT-55474 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-55474
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Zestaw narzędzi mierniczych 5 elem. wkład do szafki yt-55474 | 145 zł |
Yato Wkładka narzędziowa z wyposażeniem 5szt. (YT-55474) | 156 zł |
Yato Zestaw Narzędzi Mierniczych 5 Elem. Wkład Do Szafki Yt-55474 | 127 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →