Piła ręczna Yato YT-3202
Yato YT-3202 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-3202
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Piła kabłąkowa 530mm 3202 | 25 zł |
Yato Piła kabłąkowa 530mm YT-3202 | 33 zł |
Piła kabłąkowa YATO 3202, 530 mm | 21 zł |
Piła kabłąkowa 530 mm Yato YT-3202 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 21 zł |
Modyfikacje Yato YT-3202
Ceny na Yato YT-3202 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-3201 | od 19 zł | 4 oferty | ||
Yato YT-3202 | od 21 zł | 4 oferty | ||
Yato YT-3203 | od 22 zł | 4 oferty | ||
Yato YT-3204 | od 23 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →