Latarka Yato YT-08514
Zdjęcia 4 |
Yato YT-08514 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-08514
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-08514 TOOLS | 30 zł |
Yato Latarka diodowa inspekcyjna 8LED magnetyczna 3xAAA - YT-08514 | 48 zł |
YATO Yato Latarka inspekcyjna led magnes na baterie 3xaaa 80 lumenów | 21 zł |
Latarka inspekcyjna YATO, 80 lm | 21 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →