Zestaw narzędziowy Yato YT-0509
Yato YT-0509 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-0509
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Klucze imbusowe fajkowe 10szt. kula 0509 | 23 zł |
Yato Zestaw kluczy imbusowych hex typ L 2-12mm z kulką 10szt. (YT-0509) | 23 zł |
Zestaw kluczy imbusowych YATO 0509, 10 szt | 25 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →