Ładowarka do akumulatorów XTAR SC1
Wideo 8Zdjęcia 11 |
XTAR SC1 na 1 akum.na 2 akum. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup XTAR SC1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
XTAR Ładowarka SC1 90 g XTARSC1-10 | 51 zł |
Ładowarka XTAR SC1 Li-ion do 18650 | 21 zł |
Szybka ładowarka do akumulatorów cylindrycznych Li-ion 18650 Xtar SC1 | 29 zł |
Szybka ładowarka do akumulatorów cylindrycznych Li-ion 18650 Xtar SC1 USB- | 30 zł |
Ładowarka XTAR SC1 18650/26650 | 26 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →