Tablet graficzny XP-PEN Star G640S
Wideo 10Zdjęcia 4 |
XP-PEN Star G640S |
|
Tablet graficzny XP-Pen Star G640S to optymalne rozwiązanie dla osób poszukujących urządzenia klasy podstawowej w atrakcyjnej cenie. Jest nie tylko niedrogi, ale także ultracienki, superlekki, odpowiedni do użytku w domu, w biurze lub w podróży. Bardzo cienki tablet o grubości zaledwie 2 mm i wadze 350 gramów można zawsze łatwo zabrać ze sobą. Świetne dla dzieci i dorosłych, którzy zajmują się rysowaniem, opracowywaniem logo i znaków marki oraz przetwarzaniem zdjęć. Pomimo niewielkich rozmiarów XPPen G640 ma akceptowalne parametry techniczne.
Poziom czułości pióra na nacisk wynosi 8192, a czas reakcji 226 milisekund, co zapewnia precyzję i szybkość reakcji podczas pracy. Tablet posiada szeroki obszar aktywny, dzięki czemu idealnie nadaje się do różnorodnych kreatywnych zadań. Pióro nie wymaga baterii i nie wymaga ładowania, a kompatybilność z systemami Windows i Mac OS pozwala na współpracę z popularnymi edytorami graficznymi, takimi jak Photoshop, Corel Painter, Illustrator i inne. Nadaje się również do uzyskiwania podpisów elektronicznych w programie Acrobat Reader. Urządzenie ładuje się poprzez kabel micro-USB, dzięki któremu wygodnie jest podłączyć je także do ekranów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XP-PEN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XP-PEN.
Kup XP-PEN Star G640S
Xp-Pen Star 39154 Tablet Graficzny OSU Czarny STAR G640S | 200 zł |
Tablet graficzny XP-PEN Star G640S | 200 zł |
Tablet graficzny XP-PEN Star G640S XPP-STAR-G640S | 200 zł |
Tablet graficzny XP-Pen Tablet graficzny XP-Pen Star G640S | 199 zł |
XP-PEN Star G640S V2 tablet graficzny 65" x 4" tablet z 6 przyciskami beza | 169 zł |