Tablet graficzny XP-PEN Artist Pro 16 (ID160F-E)
Wideo 22Zdjęcia 9 |
XP-PEN Artist Pro 16 ArtistsRGB > 120% |
|
XP-PEN Artist Pro 16 to wyświetlacz graficzny o cienkiej obudowie (tylko 9 mm grubości). Jego 15,6-calowy ekran o obszarze roboczym 341 x 192 mm zapewnia wygodną przestrzeń do kreatywności. Tak duży panel pozwoli na pełną pracę bez konieczności podłączania do urządzeń zewnętrznych. Na jednym urządzeniu zmieści się nie tylko makieta akcesorium (broń lub amunicja bohatera do gry), ale także pełnoprawny świat wirtualny, projekt pokoju itp.
Wyświetlacz jest całkowicie laminowany, co zapewnia płynne połączenie szkła z ekranem i minimalizuje efekt paralaksy. Wyposażony jest w dwa pokrętła sterujące – mechaniczne i wirtualne (touchpad). Można je skonfigurować tak, aby dostosowywały skalę, grubość pędzla i inne funkcje. 8 programowalnych klawiszy skrótu optymalizuje przepływ pracy. Obsługuje nachylenie pióra do 60 stopni i 8192 poziomy czułości na nacisk, zapewniając naturalnie wyglądające wrażenia z pisania.
Rysik X3 Elite Plus z ulepszonym nanochipem zapewnia wysoką precyzję i szybkość transferu. Do tabletu dołączony jest wygodny futerał na pióro i kabel kombinowany zapewniający maksymalną funkcjonalność podczas podłączania różnych gadżetów. Artist Pro 16 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, Mac OS, Linux i popularnym oprogramowaniem kreatywnym, co czyni go idealnym wyborem do zastosowań profesjonalnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XP-PEN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XP-PEN.
Kup XP-PEN Artist Pro 16
Wszystkie ceny 10 →XPPen Artist PRO 16 2nd tablet graficzny 16 cali wyświetlacz Pen | 2 099 zł |
XP-Pen Artist Pro 16 Czarny | 2 279 zł |
XPPen XPPen Artist Pro 16 Black A160FE | 2 189 zł |
XPPen Artist Pro 16 Graphic Tablet Monitor with X3 Smart Chip Pen Tablet D | 1 940 zł |
XP-Pen Artist Pro 16 Czarny | 1 999 zł |