Drukarka Xiaomi Mi Pocket Photo Printer
Wideo 11Zdjęcia 5 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi Pocket Photo Printer
Wszystkie ceny 15 →Drukarka foto Xiaomi Mi Portable Photo Printer TEJ4018GL | 286 zł |
Xiaomi Mi Portable Photo Printer Przeno?na drukarka fotograficzna - Kolor | 262 zł |
Drukarka XIAOMI Mi Portable Photo Printer | 245 zł |
Kolorowa Xiaomi Mi Portable Photo Printer AF-XIA-0001 | 244 zł |
Drukarka XIAOMI Mi Portable Photo Printer | 245 zł |
Realną alternatywą dla hordy szybko rozwijających się aparatów błyskawicznych jest kompaktowa kieszonkowa drukarka fotograficzna Xiaomi Mi.
Na drodze do zwycięstwa
Model przewyższa aparaty „natychmiastowe” elastycznością obróbki materiału w oczekiwaniu na wysłanie go do druku, a także przewyższa wspomniane aparaty pod względem niewielkich rozmiarów i wagi. Minidrukarka bez problemu mieści się w obszernej kieszeni kurtki – pod względem gabarytów okazała się być przeciętnym powerbankiem Xiaomi.
Zdjęcia „na żywo”
Do komunikacji z przenośną drukarką przez sieć Bluetooth służy aplikacja Mi Home. Posiada podstawowe narzędzia do obróbki obrazów oraz możliwość tworzenia zdjęć "na żywo" - po najechaniu na odpowiednie zdjęcia z aparatu smartfona aktywowany jest efekt rozszerzonej rzeczywistości i można kontemplować ruch w kadrze wraz z nagranymi wcześniej dźwiękami. Na szczególną uwagę zasługują narzędzia do tworzenia kolaży, rozdzielania zdjęć na siatkę, drukowania zdjęć do dokumentów.
Karty samoprzylepne Zink
Kieszonkowa drukarka fotograficzna Xiaomi Mi drukuje zdjęcia na papierze samoprzylepnym w formacie 2x3 cala (50x76 mm). Karty cynkowe powstają z wielowarstwowego materiału pokrytego mikrokryształami. Kolorowe nadruki na nich powstają pod wpływem ciepła na niektórych obszarach papieru. Drukowane obrazy są odporne na jasne światło i wilgoć. Jednak pod względem jakości wciąż ustępują zdjęciom wydrukowanym na przykład na „dorosłej” drukarce atramentowej. Po wyjęciu z pudełka mini-drukarka jest uzupełniona o pięć arkuszy specjalistycznego papieru fotograficznego, w przyszłości można ją kupić w paczkach po 10 do 50 szt..
- Kompatybilny z iOS, Androidem