Strzyżarka Xiaomi Hair Clipper LFQ03KL
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Xiaomi Hair Clipper LFQ03KL |
|
Niezawodna i wydajna, wodoodporna, akumulatorowa strzyżarka z regulowanym ostrzem, konfigurowalną nasadką do przerzedzania i zaawansowanymi technologicznie ceramicznymi ostrzami znanej chińskiej marki. Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego i okazjonalnie profesjonalnego. Dzięki mocnemu silnikowi elektrycznemu, odpornym na zużycie, samoostrzącym się ostrzom ceramicznym pokrytym azotkiem tytanu i akumulatorowi o dużej pojemności, model ten charakteryzuje się imponującą szybkością strzyżenia i może być stosowany do długich fryzur, z łatwością radząc sobie z imponującą objętością włosów o zwiększonej szorstkości .
Bezprzewodowa strzyżarka Xiaomi Hair Clipper LFQ03KL ma stylową i ergonomiczną obudowę, która zapewnia pewny chwyt. Do kontrolowania długości cięcia służą dwie regulowane nakładki (zakres od 3 do 21 mm i od 23 do 41 mm). Dostępna jest także funkcja szybkiej regulacji położenia noży (wysokość cięcia 0,5-0,8-1,4-1,7 mm) oraz dodatkowa nasadka grzebieniowa, która zamienia urządzenie w trymer z funkcją przerzedzania. Blok ostrzy i samą maszynę można czyścić poprzez opłukanie pod bieżącą wodą - korpus chroniony zgodnie z normą IPX7 wytrzymuje nawet całkowite zanurzenie. Bateria Li-Ion o pojemności 2200 mAh zapewnia do 180 minut pracy na baterii. Znajduje się na nim wskaźnik LED monitorujący rezerwę energii, a sam proces ładowania z ładowarki do smartfona trwa aż 2,5 godziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Hair Clipper LFQ03KL
Wszystkie ceny 17 →Xiaomi Clipper 38947 / BHR5892EU Maszynka do Włosów Czarny | 134 zł |
Xiaomi Maszynka do strzy?enia w?osów Hair Clipper EU | 156 zł |
Męska Xiaomi Hair Clipper czarny AGDM-STRZ-XIA-001 | 151 zł |
Xiaomi Hair Clipper EU Maszynka do włosów 3W, IPX7 | 167 zł |
Maszynka do włosów Xiaomi Hair Clipper | 176 zł |