Zestaw samochodowy Xblitz X1000 Pro
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Xblitz X1000 Pro |
|
Dość zaawansowany zestaw głośnomówiący z wysokiej jakości dźwiękiem, pojemną baterią i obsługą technologii Multipoint. To pełnowartościowy zestaw głośnomówiący, który pozwala na swobodną rozmowę przez telefon bez przerywania jazdy czy procesu pracy. System audio posiada jednocześnie dwa głośniki o mocy 3 W, dzięki czemu urządzenie przeznaczone jest do odtwarzania wysokiej jakości dwukanałowego dźwięku stereo.
Zestaw głośnomówiący Xblitz X1000 Pro wyposażony jest we wbudowany akumulator o pojemności 1300 mAh, który zapewnia systemowi autonomiczną pracę w trybie rozmowy przez 16 h. Urządzenie jest w stanie pozostać aktywnym w trybie czuwania przez ok. 1200 h. . 5 godzin Funkcja Multipoint umożliwia jednoczesne parowanie zestawu głośnomówiącego z wieloma urządzeniami mobilnymi. Praktyczny uchwyt pozwala wygodnie i bezpiecznie przymocować zestaw słuchawkowy do osłony przeciwsłonecznej wnętrza samochodu. To urządzenie waży tylko 75 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xblitz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xblitz.
Kup Xblitz X1000 Pro
Wszystkie ceny 6 →Zestaw głośnomówiący XBLITZ X1000 | 220 zł |
Zestaw głośnomówiący XBLITZ X1000 | 220 zł |
Xblitz X1000 | 200 zł |
Zestaw głośnomówiący Xblitz X1000 Pro Czarny (X1000) | 246 zł |
Xblitz X1000 | 200 zł |
Xblitz X1000 Professional czarny | 185 zł |