Zestaw samochodowy Xblitz X900 Pro (XBL-CAR-ZG010)
Zdjęcia 5 |
Xblitz X900 Pro |
|
Może służyć jako głośnik bezprzewodowy. Moc głośnika 4W.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xblitz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xblitz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xblitz X900 Pro
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw głośnomówiący XBLITZ X900 Pro Czarny | 180 zł |
Zestaw głośnomówiący XBLITZ X900 Pro Czarny | 128 zł |
Xblitz X900 | 128 zł |
Zestaw głośnomówiący Xblitz X900 Pro Bluetooth 5.0 | 155 zł |
Zestaw głośnomówiący XBLITZ X900 Pro Czarny XBL-CAR-ZG010 | 180 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →