Kask motocyklowy X-lite X-551 N-Com
Zdjęcia 10 |
X-lite X-551 N-Com |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog X-lite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele X-lite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup X-lite X-551 N-Com
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
X-Lite X-551 Adventure N-Com kask integralny kolor biało-czarno-szary rozm | 1 196 zł |
Nolan N100-5 P Milestone 54 Corsa Red Modular Helmet Size XS | 1 196 zł |
X-Lite X-551 Gt Calama N-Comczarny Żółty | 973 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kasku motocyklowego X-lite X-551 N-Com:
- Przygotowanie do instalacji systemu komunikacyjnego <b> N-Com </b>
PolecamyPorównaj w tabeli →