Rolki WORKER Tifero
Zdjęcia 17 |
WORKER Tifero |
|
Wkładka Comfort Fit. Zdejmowany hamulec na prawej łyżwie. Regulacja rozmiaru za pomocą dźwigni (AdjusTouch).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WORKER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WORKER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WORKER Tifero
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolki Worker Tifero z wymienną płozą regulowane czarne r. 35-38 | 440 zł |
Worker, Łyżworolki regulowane, Tifero, 2w1, rozmiar 31-34 | 440 zł |
Rolki Worker Tifero z wymienną płozą regulowane czarne r. 31-34 | 440 zł |
Worker, Łyżworolki regulowane, Tifero, 2w1, rozmiar 35-38 | 440 zł |
Worker, Łyżworolki regulowane, Tifero, 2w1, rozmiar 39-42 | 440 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →