Rolki WORKER Perleta
Zdjęcia 8 |
WORKER Perleta |
|
System QuickLace ułatwiający zakładanie. Zdejmowany hamulec na prawej łyżwie. Podświetlane przednie koło w rozmiarze S (31-34). Regulacja rozmiaru jednym przyciskiem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WORKER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WORKER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WORKER Perleta
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolki Worker Perleta rekreacyjne regulowane fioletowe r. 39-42 | 400 zł |
Worker, Rolki regulowane, Perleta, rozmiar 35-38 | 400 zł |
Rolki Worker Perleta LED rekreacyjne regulowane różowe białe fioletowe r. | 390 zł |
Rolki Worker Perleta rekreacyjne regulowane fioletowe r. 35-38 | 400 zł |
Worker, Rolki regulowane, Perleta, rozmiar 39-42 | 400 zł |
Worker, Łyżworolki dla dzieci ze świecącymi kółkam, Perleta LED, rozmiar S | 390 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →