Rolki WORKER Picola
Zdjęcia 13 |
WORKER Picola |
|
Przednie koła z diodami LED (świecą podczas jazdy). Wewnątrz wyściółka antybakteryjna. Rama z hartowanego tworzywa sztucznego. Maksymalne obciążenie: 60 kg. Zdejmowany hamulec na prawej łyżwie. System QuickLace ułatwiający zakładanie.
W rozmiarze 26-29 3 koła.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WORKER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WORKER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WORKER Picola
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROLKI WORKER REGULOWANE świecące kółka S 30-33 | 294 zł |
Rolki Worker Picola rekreacyjne regulowane białe r. 30-33 | 310 zł |
Worker, Rolki regulowane ze świecącymi kólkami, Picola LED, rozmiar 26-29 | 310 zł |
Rolki Worker Picola rekreacyjne regulowane białe r. 26-29 | 310 zł |
Worker, Rolki regulowane ze świecącymi kólkami, Picola LED, rozmiar 30-33 | 310 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →