Kolumny głośnikowe Wilson Cinematic 5.0
Zdjęcia 9 |
Wilson Cinematic 5.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wilson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wilson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wilson Cinematic 5.0
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw kolumn WILSON Cinematic 5.0 Czarny | 1 749 zł |
Zestaw kolumn WILSON Cinematic 5.0 Czarny CINEMATIC 5.0 CZ | 1 749 zł |
Wilson Cinematic 5.0 Orzech | 1 499 zł |
Wilson Cinematic 5.0 Czarny | 1 749 zł |
Wilson Cinematic 5.0 Orzech | 1 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →